Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
13 284 zł
Umowa zawarta
18 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 14 września 2026 do 25 września 2026
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 10 480 zł – 36 654 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 27% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie audytu systemu bezpieczeństwa informacji dla: Starostwa Powiatowego, PUP, PBGiK, PCPR z siedzibą w Świdnicy

Zamawiający Powiat Świdnicki (Świdnica, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie audytu systemu bezpieczeństwa informacji dla: Starostwa Powiatowego, PUP,…”, wybierając ofertę wykonawcy Centrum Audytu Bezpieczeństwa Sp. z o.o. Wartość umowy: 13 284 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Powiat ŚwidnickiŚwidnica, Dolnośląskie (powiat Świdnicki →)opublikowano 27 sierpnia 2026
Wartość umowy
13 284 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 lipca 2026

    Termin ofert: 24 lipca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 sierpnia 2026

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Centrum Audytu Bezpieczeństwa Sp. z o.o. (Radom), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 13 284,00 zł (umowę zawarto 18 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 10 479,60 zł do 36 654,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 14 września 2026 r. do 25 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Świdnicki

1.3.)Oddział zamawiającego

Starostwo Powiatowe w Świdnicy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 890718308

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Marii Skłodowskiej - Curie 7

1.5.2.)Miejscowość

Świdnica

1.5.3.)Kod pocztowy

58-100

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.)Numer telefonu

748500400

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

starostwo@powiat.swidnica.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiat.swidnica.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.platformazakupowa.pl/sp_swidnica

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie audytu systemu bezpieczeństwa informacji dla: Starostwa Powiatowego, PUP, PBGiK, PCPR z siedzibą w Świdnicy

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-80802e89-6c8d-468c-90ec-410b105a5963

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00410840

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00076869/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.9 Wykonanie audytu systemu bezpieczeństwa informacji dla

Starostwa Powiatowego, PUP, PBGiK, PCPR z siedzibą w Świdnicy

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„Cyberbezpieczny Samorząd”, w ramach Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: - Zaawansowane usługi cyfrowe, działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej oraz budżetu państwa na podstawie umowy o powierzenie grantu o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23/2344/ FERC.02.02-CS.01-001/23/2024

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00347581

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WI.272.16.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

33260,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie audytu systemu bezpieczeństwa informacji dla: Starostwa Powiatowego w Świdnicy z siedzibą 58-100 Świdnica, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 7, Powiatowego Urzędu Pracy w Świdnicy z siedzibą 58-100 Świdnica, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5 (PUP), Powiatowego Biura Geodezji i Katastru w Świdnicy z siedzibą 58-100 Świdnica, ul. Parkowa 2 (PBGiK), Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy z siedzibą 58-100 Świdnica, ul. Wałbrzyska 15 (PCPR).

4.5.3.)Główny kod CPV

79212000-3 - Usługi audytu

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79417000-0 - Usługi doradcze w zakresie bezpieczeństwa

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

10479,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

36654,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

13284,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Centrum Audytu Bezpieczeństwa Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 9482628893

7.3.3)Ulica

ul. Garbarska 8b

7.3.4)Miejscowość

Radom

7.3.5)Kod pocztowy

26-600

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

13284,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-14 do 2026-09-25

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79212000-3Usługi audytu
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Świdnicki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Świdnica.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 13 284 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79212000-3 (Usługi audytu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Centrum Audytu Bezpieczeństwa Sp. z o.o. (Radom). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.