Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
297 440 zł
Umowa zawarta
26 sierpnia 2026
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Bezpłatna gwarancja20%Wysokość kary umownej za zwłokę w wykonaniu przedmiotu umowy20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu geodezyjnego do Laboratorium pomiarów OFFSHORE ... w ramach zadania inwestycyjnego: "Rozbudowa i modernizacja bazy laboratoryjnej Politechniki Morskiej w Szczecinie.”

Zamawiający Politechnika Morska w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sprzętu geodezyjnego do Laboratorium pomiarów OFFSHORE ... w ramach zadania…”, wybierając ofertę wykonawcy TPI Sp. z o.o. Wartość umowy: 297 440 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Politechnika Morska w SzczecinieSzczecin, Zachodniopomorskieopublikowano 27 sierpnia 2026
Wartość umowy
297 440 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 sierpnia 2026

    Termin ofert: 19 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TPI Sp. z o.o. (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 297 439,71 zł (umowę zawarto 26 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail