Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
naziemny skaner laserowy 3D wraz oprogramowaniem i licencjami
zawarta 26 sierpnia 2026 · okres: 31 dni · Zachodniopomorskie, Szczecin
Ten wpis zniknął z rejestru (28 sierpnia 2026 wg naszej synchronizacji). Atlas zachowuje jego kopię w ostatnim znanym brzmieniu.
241 821 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa sprzętu geodezyjnego do Laboratorium pomiarów OFFSHORE ... w ramach zadania inwestycyjnego: "Rozbudowa i modernizacja bazy laboratoryjnej Politechniki Morskiej w Szczecinie.”
Politechnika Morska w Szczecinie · Szczecin
ogłoszenie o wyniku z 27 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Wały Chrobrego 1-2, 70-500 Szczecin, Zachodniopomorskie
NIP 8510006388REGON 000145129zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Wał Miedzeszyński 598, 03-994 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5270205140REGON 008415083zarejestrowana 1 stycznia 1990
Dane wpisu
- Numer umowy
- AZ.262.33.2026AZ
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 31 dni
- Publikacja w rejestrze
- 28 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 28 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 28 sierpnia 2026
- wpis zniknął z rejestru