AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa szwów chirurgicznych

Zamawiający Szpital Miejski w Zabrzu Sp. z o. o. (Zabrze, Śląskie) prowadzi postępowanie „Dostawa szwów chirurgicznych”. Termin składania ofert upływa 10 września 2026, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Szpital Miejski w Zabrzu Sp. z o. o.Zabrze, Śląskieopublikowano 27 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 699 640 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
10 września 2026, 09:00
5d 8h
Konkurencyjność
~5,5 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    27 sierpnia 2026

    Termin ofert: 10 września 2026 09:00
  2. Zmiana ogłoszenia

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa szwów chirurgicznych dla Szpitala Miejskiego w Zabrzu w 6 częściach, z możliwością składania ofert częściowych na wszystkie części.

  • 2

    KryteriaKażda część ma termin realizacji 12 miesiące i nie obejmuje opcji, a kryterium oceny ofert stanowi wyłącznie cena.

  • 3

    WarunkiWarunki udziału nie są stawiane, natomiast zamawiający wymaga oświadczenia z art. 125 ust. 1 ustawy i przedmiotowych środków dowodowych zgodnie z SWZ.

  • 4

    ZakresPakiet 1 obejmuje szwy monofilamentowe niewchłanialne, pakiet 2 szwy sterylne niewchłanialne plecione powlekane poliesterowe, pakiet 3 i 4 szwy wchłanialne wielowłóknowe powlekane z kwasu poliglikolowego, pakiet 5 szwy podwiązkowe plecione wchłanialne, a pakiet 6 szwy chirurgiczne wchłanialne monofilament polidioksanon.

  • 5

    WarunkiZamawiający nie wymaga wadium ani zabezpieczenia należytego wykonania umowy, a zmiany umowy opisano w załączniku nr 4 do SWZ.

Kontekst Atlasu

  • Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 5,1 ofert na postępowanie przy 154 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
  • W tej branży w województwie śląskim konkurencja jest większa niż w kraju: rozstrzygnięcia z ostatnich 2 lat miały tu średnio 5,5 ofert, wobec 4,6 średnio w Polsce.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szpital Miejski w Zabrzu Sp. z o. o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 241127857

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Zamkowa 4

1.5.2.)Miejscowość

Zabrze

1.5.3.)Kod pocztowy

41-803

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL229 - Gliwicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@szpitalzabrze.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.szpitalzabrze.pl/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa szwów chirurgicznych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-890cc6ae-80c3-448e-a4f4-ec1137a507c7

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00410702

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalzabrze

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których Zamawiający
będzie komunikował się z Wykonawcami zostały szczegółowo opisane w SWZ dot. przedmiotowego postępowania dostępnej na
stronie: https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalzabrze

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Wymagania techniczne i organizacyjne
dot. korespondencji elektronicznej zostały szczegółowo opisane w SWZ dot. przedmiotowego postępowania dostępnej na stronie:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalzabrze

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Informacje dot. RODO zostały szczegółowo opisane w SWZ dot. przedmiotowego
postępowania dostępnej na stronie:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalzabrze

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Informacje dot. RODO zostały szczegółowo opisane w SWZ dot. przedmiotowego
postępowania dostępnej na stronie:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalzabrze

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

DZP – 21/TP/2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

11

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa szwów chirurgicznych dla potrzeb Szpitala Miejskiego w Zabrzu Sp. z o. o, ul. Zamkowa 4, 41 – 803 Zabrze.
PAKIET NR 1 – Szwy monofilamentowe niewchłanialne.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki: Nr 1 A, 4 do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

33141121-4 - Szwy chirurgiczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa szwów chirurgicznych dla potrzeb Szpitala Miejskiego w Zabrzu Sp. z o. o, ul. Zamkowa 4, 41 – 803 Zabrze.
PAKIET NR 2 – Szwy chirurgiczne, sterylne, niewchłanialne, plecione, powlekane, poliesterowe.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki: Nr 1 A, 4 do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

33141121-4 - Szwy chirurgiczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa szwów chirurgicznych dla potrzeb Szpitala Miejskiego w Zabrzu Sp. z o. o, ul. Zamkowa 4, 41 – 803 Zabrze.
PAKIET NR 3 – Szwy chirurgiczne, wchłanialne, wielowłóknowe, powlekane, wykonane z kwasu poliglikolowego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki: Nr 1 A, 4 do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

33141121-4 - Szwy chirurgiczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa szwów chirurgicznych dla potrzeb Szpitala Miejskiego w Zabrzu Sp. z o. o, ul. Zamkowa 4, 41 – 803 Zabrze.
PAKIET NR 4 – Szwy chirurgiczne, wchłanialne, wielowłóknowe, powlekane, wykonane z kwasu poliglikolowego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki: Nr 1 A, 4 do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

33141121-4 - Szwy chirurgiczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa szwów chirurgicznych dla potrzeb Szpitala Miejskiego w Zabrzu Sp. z o. o, ul. Zamkowa 4, 41 – 803 Zabrze.
PAKIET NR 5 – Szwy podwiązkowe, plecione, wchłanialne, powlekane, wykonane z kwasu poliglikolowego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki: Nr 1 A, 4 do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

33141121-4 - Szwy chirurgiczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa szwów chirurgicznych dla potrzeb Szpitala Miejskiego w Zabrzu Sp. z o. o, ul. Zamkowa 4, 41 – 803 Zabrze.
PAKIET NR 6 – Szwy chirurgiczne, wchłanialne, monofilament, polidioksanon.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki: Nr 1 A, 4 do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

33141121-4 - Szwy chirurgiczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa szwów chirurgicznych dla potrzeb Szpitala Miejskiego w Zabrzu Sp. z o. o, ul. Zamkowa 4, 41 – 803 Zabrze.
PAKIET NR 7 – Wosk chirurgiczny.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki: Nr 1 A, 4 do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa szwów chirurgicznych dla potrzeb Szpitala Miejskiego w Zabrzu Sp. z o. o, ul. Zamkowa 4, 41 – 803 Zabrze.
PAKIET NR 8 – Szwy chirurgiczne, sterylne, niewchłanialne, plecione, powlekane, poliesterowe.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki: Nr 1 A, 4 do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

33141121-4 - Szwy chirurgiczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa szwów chirurgicznych dla potrzeb Szpitala Miejskiego w Zabrzu Sp. z o. o, ul. Zamkowa 4, 41 – 803 Zabrze.
PAKIET NR 9 – Szwy syntetyczne, monofilamentowe, niewchłanialne, poliamid.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki: Nr 1 A, 4 do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

33141121-4 - Szwy chirurgiczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa szwów chirurgicznych dla potrzeb Szpitala Miejskiego w Zabrzu Sp. z o. o, ul. Zamkowa 4, 41 – 803 Zabrze.
PAKIET NR 10 – – Szwy chirurgiczne, szwy syntetyczne, monofilamentowe, wchłanialne, poliester, poli (p-dioxanon).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki: Nr 1 A, 4 do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

33141121-4 - Szwy chirurgiczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa szwów chirurgicznych dla potrzeb Szpitala Miejskiego w Zabrzu Sp. z o. o, ul. Zamkowa 4, 41 – 803 Zabrze.
PAKIET NR 11 – Szwy, taśmy chirurgiczne.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki: Nr 1 A, 4 do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

33141121-4 - Szwy chirurgiczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

zgodnie z zapisami SWZ

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

nie dotyczy

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

zgodnie z zapisami SWZ

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Nie

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

zgodnie z zapisami SWZ

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

zgodnie z zapisami SWZ

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

zgodnie z zapisami załącznika Nr 4 do SWZ

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-04 09:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Ofertę należy złożyć za pośrednictwem „Formularza składania oferty lub wniosku” dostępnego na stronie prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalzabrze

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-04 09:05

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33141121-4Szwy chirurgiczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
699 640 zł
Próbka: 164 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
259 767 zł1 421 225 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 161 458 zł
Źródło próbki
CPV 33141· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
259 767 zł
Mediana
699 640 zł
Górny kwartyl
1 421 225 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 10.09.2026, 09:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Szpital Miejski w Zabrzu Sp. z o. o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zabrze.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33141121-4 (Szwy chirurgiczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.