Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Świadczenie dostaw pomocy dydaktycznych i zabawek do Gminnego Przedszkola w Jelnicy

Zamawiający Gmina Międzyrzec Podlaski (Międzyrzec Podlaski, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Świadczenie dostaw pomocy dydaktycznych i zabawek do Gminnego Przedszkola w Jelnicy”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Międzyrzec PodlaskiMiędzyrzec Podlaski, Lubelskie (powiat Bialski →)opublikowano 27 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 207 406 zł
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA MIĘDZYRZEC PODLASKI

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 030237428

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

WARSZAWSKA 20

1.4.2.)Miejscowość

Międzyrzec Podlaski

1.4.3.)Kod pocztowy

21-560

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL811 - Bialski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@miedzyrzecgmina.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://miedzyrzecgmina.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e27a9cfa-33b8-4f77-aa26-706c87b42593

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00410695

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-27

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00274974

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Zamawiający informuje, iż zamówienie realizowane jest w ramach projektu „Adaptacja istniejącego budynku Sz. P. w Jelnicy na Gminne Przedszkole i Żłobek wraz z zagospodarowaniem terenu” realizowanego w ramach Działania 7.1 Infrastruktura przedszkolna, Priorytetu VII Lepsza dostępność do usług społecznych i zdrowotnych Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Świadczenie dostaw pomocy dydaktycznych i zabawek do Gminnego Przedszkola w Jelnicy

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia są dostawy pomocy dydaktycznych i zabawek do Gminnego Przedszkola w Jelnicy. Część 1 zamówienia

zabawki, w tym: - Piasek kinetyczny – 8 szt - Piasek kinetyczny - 40 szt. - Foremki do pisaku kinetycznego – 8 kpl - zestaw mikrofonów ze stacją dokującą – 2 kpl - klocki konstrukcyjne – 10 kpl - lalki – 60 szt - ubranka dla lalek – 60 kpl - wywrotka – 4 szt - dźwig – 2 szt. - śmieciarka – 2 szt. - betoniarka – 4 szt. - traktor z przyczepą i koniem – 2 szt. - straż pożarna – 2 szt. - laweta – 4 kpl. - pacynki bajkowe – 4 kpl. - parawan teatrzyk – 4 szt. - rakieta – zestaw – 1 szt. - słomki konstrukcyjne – 2 kpl. - 25 gier – 3 szt. - Gra we wzory – 6 szt. - Kuchnia drewniana – 4 kpl. - Klocki do budowy emocji – 2 kpl. - Domek dla lalek – 1 kpl. - Memory – 2 szt. - Pojemnik na klocki – 2 szt. - Klocki wafle – 4 kpl. - Remiza – zestaw – 1 kpl. - Kolejka drewniana – 1 kpl. - Transporter z autami – 2 szt. - Cysterna – 2 szt. - Drewniany warsztat – 1 kpl. - Labirynt – 1 szt. - Duży zestaw klocków w pojemniku – 2 kpl. - Laweta z koparką – 1 szt. 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności dostawę poszczególnych elementów wyposażenia z uwzględnieniem poniższych warunków: 2.1. Dostawy będą realizowane do pomieszczeń zlokalizowanych na parterze i pierwszym piętrze budynku Gminnego Przedszkola i Żłobka w Jelnicy, Jelnica 84, 21-560 Międzyrzec Podlaski wskazanych w załączniku Nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 2.2. Poprzez dostawę należy rozumieć dostawę elementów wraz z ich wniesieniem do wskazanych pomieszczeń, złożenie (jeżeli dany asortyment dostarczony zostanie w częściach) oraz montaż. Wszelkie elementy montażowe Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić w ofercie. 2.3. Specyfikacja poszczególnych elementów wyposażenia została określona w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik Nr do 1 SWZ. 2.4. Wszystkie dostarczone produkty muszą być fabrycznie nowe, wolne od wad oraz bezpieczne w użytkowaniu. 2.5. Oferowane produkty muszą spełniać wymagania dyrektyw, norm i przepisów w zakresie bezpieczeństwa zabawek i pomocy dydaktycznych w placówkach oświatowych. 2.6. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia na żądanie Zamawiającego: - deklaracji zgodności UE, - kart produktu lub kart technicznych, - informacji o producencie/importerze, - instrukcji użytkowania i konserwacji (jeśli dotyczy). 2.7. Zamawiający zastrzega wymóg dostawy wyposażenia w dni robocze, w przedziałach czasowych ustalonych uprzednio z Zamawiającym, przy czym Wykonawca zobowiązany jest poinformować Zamawiającego na co najmniej 2 dni przed planowaną dostawą. 3. Zamawiający zastrzega sobie możliwość ograniczenia ilości zamawianych artykułów. Wykonawcy nie przysługują roszczenia odszkodowawcze w tym zakresie. Stosownie do treści art. 433 pkt. 4), Zamawiający wskazuje, iż minimalna wielkość świadczenia jaką zrealizuje Wykonawca wynosi nie mniej niż 60 % ceny ofertowej zamówienia dla danej części. Wykonawca otrzyma wynagrodzenie za rzeczywiście dostarczoną liczbę artykułów.

3.9.)Główny kod CPV

37520000-9 - Zabawki

3.10.)Dodatkowy kod CPV

37510000-6 - Lalki

37524000-7 - Gry

37527000-8 - Pociągi i pojazdy do zabawy

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-24

4.2.)Okres realizacji zamówienia

25 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Moje Bambino Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7251933448

4.3.3.)Ulica

Graniczna 46

4.3.4.)Miejscowość

Łódź

4.3.5.)Kod pocztowy

93-428

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

30989,85 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00353312/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-15

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

30989,85 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

37520000-9Zabawki
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
207 406 zł
Próbka: 17 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
160 971 zł342 088 zł
Rozstęp międzykwartylowy
181 117 zł
Źródło próbki
CPV 37520000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
160 971 zł
Mediana
207 406 zł
Górny kwartyl
342 088 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Międzyrzec Podlaski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Międzyrzec Podlaski.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 37520000-9 (Zabawki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.