Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
27 000 zł
Umowa zawarta
20 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 31 sierpnia 2026
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Poprawa infrastruktury turystyczno - kulturalnej poprzez użycie technologii internetowych do aktywnego poznawania ciekawostek kulturalno - turystycznych w gminie Witkowo dla części II.

Zamawiający Gmina i Miasto Witkowo (Witkowo, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Poprawa infrastruktury turystyczno - kulturalnej poprzez użycie technologii internetowych…”, wybierając ofertę wykonawcy Robert Antczak Instalatorstwo Elektryczne. Wartość umowy: 27 000 zł.

Zamawiający: Gmina i Miasto WitkowoWitkowo, Wielkopolskie (powiat Gnieźnieński →)opublikowano 27 sierpnia 2026
Wartość umowy
27 000 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 sierpnia 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Robert Antczak Instalatorstwo Elektryczne (Słupca), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 27 000,00 zł (umowę zawarto 20 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 sierpnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina i Miasto Witkowo

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 311019467

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Gnieźnieńska

1.5.2.)Miejscowość

Witkowo

1.5.3.)Kod pocztowy

62-230

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

katarzyna.dziekanska@witkowo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.witkowo.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Poprawa infrastruktury turystyczno - kulturalnej poprzez użycie technologii internetowych do aktywnego poznawania ciekawostek kulturalno - turystycznych w gminie Witkowo dla części II.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bf4f9ba9-2fc7-4cff-85fb-443a077491df

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00410601

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00021056/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.10 Poprawa infrastruktury turystyczno-kulturalnej poprzez użycie technologii internetowych do aktywnego poznawania ciekawostek kulturalno-turystycznych w gminie Witkowo

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zadanie jest współfinansowane ze środków zewnętrznych w ramach Priorytetu 08 „Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (EFRR)” Działania 08.01 „Wspieranie rozwoju programowanego w Lokalnych Strategiach Rozwoju (RLKS)” Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Zgodnie z przywołanym przepisem, Zamawiający udziela zamówienia z wolnej ręki, jeżeli
w uprzednio prowadzonym postępowaniu w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.

3.1.2.)Identyfikator wcześniejszego postępowania

ocds-148610-17a285b1-666c-407d-9197-e2d66deca1a7

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ITz.271.27.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

- dostawa i montaż lamp ulicznych z technologią OZE kolor czarny– 3 szt. (2 szt. w m. Kamionka, 1 szt. w miejscowości Małachowo Złych Miejsc).

4.5.3.)Główny kod CPV

31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Robert Antczak Instalatorstwo Elektryczne

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6671197174

7.3.3)Ulica

Kotunia 82

7.3.4)Miejscowość

Słupca

7.3.5)Kod pocztowy

62-400

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

27000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

31527200-8Oświetlenie zewnętrzne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
313 551 zł
Próbka: 15 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
235 723 zł1 033 109 zł
Rozstęp międzykwartylowy
797 386 zł
Źródło próbki
CPV 31527200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
235 723 zł
Mediana
313 551 zł
Górny kwartyl
1 033 109 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina i Miasto Witkowo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Witkowo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 27 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31527200-8 (Oświetlenie zewnętrzne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Robert Antczak Instalatorstwo Elektryczne (Słupca). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.