Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
373 141 zł
Umowa zawarta
24 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 31 sierpnia 2028
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ZP.75.2026 Świadczenie usług utrzymania czystości- I piętro i część parteru KPP w Krakowie

Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „ZP.75.2026 Świadczenie usług utrzymania czystości- I piętro i część parteru KPP w Krakowie”, wybierając ofertę wykonawcy HEMAG H. GUZIAK SPÓŁKA JAWNA. Wartość umowy: 373 141 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 27 sierpnia 2026
Wartość umowy
373 141 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy HEMAG H. GUZIAK SPÓŁKA JAWNA (Kraków).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 373 141,07 zł (umowę zawarto 24 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 sierpnia 2028 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail