Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 7 częściach7 części
Łączna wartość umów
427 691 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    59 963 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    IP Connect Sp. z o.o.· Rybnik
    Wartość umowy
    44 852 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    104 550 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4
    IP CONNECT Sp. z o.o.· Rybnik
    Wartość umowy
    159 132 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    25 922 zł
    2 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6
    IP CONNECT Sp. z o.o.· Rybnik
    Wartość umowy
    15 657 zł
    1 oferta
  7. Umowa zawarta
    Część 7
    IP CONNECT Sp. z o.o.· Rybnik
    Wartość umowy
    17 615 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
11 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ZP.95.2026 Dostawa materiałów radiokomunikacji

Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „ZP.95.2026 Dostawa materiałów radiokomunikacji”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 427 691 zł. Złożono 11 ofert.

Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 3 września 2026
Łączna wartość umów
427 691 zł
Liczba ofert
11 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 lipca 2026

    Termin ofert: 4 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    03 września 2026

    2 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Altran Ewa Golusińska (części 1, 3, 5); IP Connect Sp. z o.o. (części 2, 4, 6, 7).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 427 691,17 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 11 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail