Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
309 000 zł
Umowa zawarta
25 sierpnia 2026
Okres realizacji
49 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 309 000 zł – 405 900 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa organizacja i obsługa dwudniowego plenerowego wydarzenia o charakterze promocyjno-integracyjnym pn. „Karcelak 2026” – numer postępowania: 47/ZP/26

Zamawiający Miasto Stołeczne Warszawa, Dzielnica Wola (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa organizacja i obsługa dwudniowego plenerowego wydarzenia o charakterze…”, wybierając ofertę wykonawcy WAYKIKI ZAWIDZKI sp. jawna. Wartość umowy: 309 000 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa, Dzielnica WolaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 27 sierpnia 2026
Wartość umowy
309 000 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 lipca 2026

    Termin ofert: 30 lipca 2026 09:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy WAYKIKI ZAWIDZKI sp. jawna (Leszno), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 309 000,00 zł (umowę zawarto 25 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 309 000,00 zł do 405 900,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 49 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Stołeczne Warszawa, Dzielnica Wola

1.3.)Oddział zamawiającego

Miasto Stołeczne Warszawa, Dzielnica Wola

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 01525964000184

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja "Solidarności" 90

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

01-003

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

wola.zzp@um.warszawa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.um.warszawa.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/307135/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowa organizacja i obsługa dwudniowego plenerowego wydarzenia o charakterze promocyjno-integracyjnym pn. „Karcelak 2026” – numer postępowania: 47/ZP/26

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f131fed2-8aca-445a-8f88-ac6acc04a6a8

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00410427

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00618489/11/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.26 Usługi kompleksowej organizacji imprezy promocyjnej dla mieszkańców pn. "Kercelak"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00353907

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

47/ZP/26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

3230977,00 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

262000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i obsługa dwudniowego wydarzenia o charakterze promocyjno-integracyjnym pn. „Kercelak 2026”. Wydarzenie odbędzie się w dniach

12-13 września 2026 roku w godzinach 12:00-21:00 na terenie otwartym wzdłuż ulicy Chłodnej w Warszawie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres oraz sposób i wymagania/warunki dotyczące realizacji zamówienia a także standardy jakościowe zamówienia, określają projektowane postanowienia umowy, zwane dalej także wzorem umowy, stanowiące załącznik nr 6 do SWZ oraz dokument pn. „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”, który stanowi załącznik nr 1 do wzoru umowy. 3. Informacja o podziale/braku podziału zamówienia na części. Zamawiający dokonał podziału zamówienia związanego z usługami kompleksowej organizacji imprez, na części, z których każda stanowi przedmiot oddzielnego postępowania. Niniejsze postępowanie dotyczy jednej z ww. części zamówienia. 4. Zgodnie z treścią § 4 ust. 1 pkt 4 wzoru umowy, Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia: przez cały okres realizacji umowy ochrony ubezpieczeniowej w zakresie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej przez Wykonawcę działalności na kwotę min. 500.000,00 zł (słownie: pięćset tysięcy złotych 00/100), 5. Zamawiający informuje, że zamierza przeznaczyć na sfinansowanie udzielanego zamówienia kwotę brutto 322.260,00 zł. 6. Podwykonawcy: wszelkie regulacje i wymagania dotyczące podwykonawstwa, Zamawiający zawarł we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. 7. Zamówienie należy zrealizować w terminie 7 tygodni od dnia podpisania umowy, z zastrzeżeniem, że wydarzenie będzie realizowane w terminie 12-13 września 2026 roku.

4.5.3.)Główny kod CPV

79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

309000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

405900,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

309000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

WAYKIKI ZAWIDZKI sp. jawna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 6972401511

7.3.4)Miejscowość

Leszno

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

309000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

49 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79952000-2Usługi w zakresie organizacji impre…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
201 056 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
68 040 zł376 941 zł
Rozstęp międzykwartylowy
308 901 zł
Źródło próbki
CPV 79952000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
68 040 zł
Mediana
201 056 zł
Górny kwartyl
376 941 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Stołeczne Warszawa, Dzielnica Wola prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 309 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79952000-2 (Usługi w zakresie organizacji imprez). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: WAYKIKI ZAWIDZKI sp. jawna (Leszno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.