Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
891 750 zł
Umowa zawarta
26 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 27 sierpnia 2026 do 27 sierpnia 2028
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne dostawy naturalnej niegazowanej wody źródlanej w butlach 18,9-19-litrowych na potrzeby Uniwersytetu Warszawskiego

Zamawiający Uniwersytet Warszawski (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywne dostawy naturalnej niegazowanej wody źródlanej w butlach 18,9-19-litrowych na…”, wybierając ofertę wykonawcy PiastPoL Klejnowski Kobierecki Sp. J. Wartość umowy: 891 750 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Uniwersytet WarszawskiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 27 sierpnia 2026
Wartość umowy
891 750 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PiastPoL Klejnowski Kobierecki Sp. J. (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 891 750,00 zł (umowę zawarto 26 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 27 sierpnia 2026 r. do 27 sierpnia 2028 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail