Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
310 575 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    279 825 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Zamówienie obejmuje: szkolenie z cyberbezpieczeństwa dla pracowników biurowych – 1 sztuka, szkolenie z cyberbezpieczeństwa dla menedżerów – 1 sztuka oraz opracowanie i wdrożenie dokumentacji SZBI – 1 sztuka
    EUROSOC Sp. z o.o.· Gdynia
    Wartość umowy
    30 750 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Wysokość kary umownej w przypadku nieterminowego wykonania przedmiotu umowy lub nietermino20%Wykonanie napraw i serwisów w okresie gwarancji i rękojmi poza godzinami 8.00-17.00 tj. pr20%Wysokość kary umownej za zwłokę w wykonaniu przedmiotu umowy20%Termin realizacji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Cyberbezpieczny samorząd w Gminie Krupski Młyn

Zamawiający Gmina Krupski Młyn (Krupski Młyn, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Cyberbezpieczny samorząd w Gminie Krupski Młyn”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 310 575 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina Krupski MłynKrupski Młyn, Śląskieopublikowano 27 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
310 575 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 czerwca 2026

    Termin ofert: 18 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    27 sierpnia 2026

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Ematech IT sp. z o.o. (część 1); EUROSOC Sp. z o.o. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 310 575,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA KRUPSKI MŁYN

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276258948

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Krasickiego 9

1.5.2.)Miejscowość

Krupski Młyn

1.5.3.)Kod pocztowy

42-693

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL228 - Bytomski

1.5.7.)Numer telefonu

322857016

1.5.8.)Numer faksu

322857077

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@krupskimlyn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.bip.krupskimlyn.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-22c91001-dc3a-4ecc-8854-f79e4eb98e9d

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Cyberbezpieczny samorząd w Gminie Krupski Młyn

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-22c91001-dc3a-4ecc-8854-f79e4eb98e9d

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00410301

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00003091/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 „Cyberbezpieczny samorząd” w Gminie Krupski Młyn

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie jest finansowane z programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2 – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00281594

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie obejmuje dostawę serwera – 2 sztuki, dostawę serwera plików – 2 komplety, dostawę zarządzalnego urządzenia sieciowego z obsługą VLAN – 2 sztuki, dostawę UTM – 1 sztuka, dostawę licencji UTM – 1 sztuka, dostawę oprogramowania serwera wraz z licencjami dostępowymi – 2 komplety, dostawę oprogramowania przeciwdziałającego wyciekowi danych – 40 licencji, wdrożenie serwerów i macierzy – 1 sztuka oraz systemu przeciwdziałającemu wyciekowi danych – 1 sztuka

4.5.3.)Główny kod CPV

48820000-2 - Serwery

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

4.5.5.)Wartość części

203056,18 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie obejmuje: szkolenie z cyberbezpieczeństwa dla pracowników biurowych – 1 sztuka, szkolenie z cyberbezpieczeństwa dla menedżerów – 1 sztuka oraz opracowanie i wdrożenie dokumentacji SZBI – 1 sztuka

4.5.3.)Główny kod CPV

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

80550000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa

4.5.5.)Wartość części

25000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

279825 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

279825 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

279825 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Ematech IT sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

278112440

7.3.3)Ulica

Obrzeżna Północna 15

7.3.4)Miejscowość

Mysłowice

7.3.5)Kod pocztowy

41-400

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

279825 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

30750 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

39750 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

30750 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EUROSOC Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

280616356

7.3.3)Ulica

Polska 20

7.3.4)Miejscowość

Gdynia

7.3.5)Kod pocztowy

81-339

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

30750 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48820000-2Serwery
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
627 214 zł
Próbka: 62 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
328 375 zł2 248 213 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 919 838 zł
Źródło próbki
CPV 48820000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
328 375 zł
Mediana
627 214 zł
Górny kwartyl
2 248 213 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Krupski Młyn prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krupski Młyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 310 575 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48820000-2 (Serwery). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Ematech IT sp. z o.o. (Mysłowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.