Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Budowa kolumbarium na cmentarzu komunalnym w Krupskim Młynie, na działce o numerze ewidencyjnym 118/11

Zamawiający Gmina Krupski Młyn (Krupski Młyn, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa kolumbarium na cmentarzu komunalnym w Krupskim Młynie, na działce o numerze…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Krupski MłynKrupski Młyn, Śląskieopublikowano 10 lipca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 918 256 zł
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA KRUPSKI MŁYN

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276258948

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Krasickiego 9

1.4.2.)Miejscowość

Krupski Młyn

1.4.3.)Kod pocztowy

42-693

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL228 - Bytomski

1.4.7.)Numer telefonu

322857016

1.4.8.)Numer faksu

322857077

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@krupskimlyn.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.bip.krupskimlyn.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7e45a9e5-52ec-4c15-9fb4-27b277c8fcb5

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00335831

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-07-10

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00140517

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Budowa kolumbarium na cmentarzu komunalnym w Krupskim Młynie, na działce o numerze ewidencyjnym 118/11

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kolumbarium na cmentarzu komunalnym w Krupskim Młynie obejmujące:
- przygotowanie gruntu pod kolumbarium,
- wykonanie robót obejmujących budowę jednego modułu kolumbarium z 48 niszami na urny, lampionem i flakonem ze stali nierdzewnej przy każdej niszy, w konstrukcji żelbetowej wykończonej płytami granitowymi, w oparciu o posiadaną przez Gminę Krupski Młyn zatwierdzoną dokumentację projektową i decyzję o pozwoleniu na budowę, po uprzednim geodezyjnym wyznaczeniu w terenie,
- utwardzenie terenu wokół kolumbarium płytami betonowymi,
- wykonanie nasadzeń zieleni i instalacji elementów małej architektury,
- sporządzenie dokumentacji powykonawczej wraz z powykonawczą inwentaryzacją geodezyjną,
- wykonanie prac przygotowawczych i końcowych obejmujących zgodne z obowiązującymi przepisami przygotowanie placu budowy oraz doprowadzenie terenu budowy do należytego stanu po zakończeniu prac oraz prac utrzymaniowych terenu budowy a także innych prac niezbędnych dla zrealizowania przedmiotu umowy.
Szczegółowe warunki wykonania niniejszego zamówienia zawiera dokumentacja techniczna stanowiąca załącznik nr 6 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy, stanowiące załącznik nr 7 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

45215400-1 - Roboty na cmentarzach

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262210-6 - Fundamentowanie

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-06

4.2.)Okres realizacji zamówienia

60 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

K.M. GLÜCK SPÓŁKA JAWNA

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

367225832

4.3.3.)Ulica

Bukowa 80

4.3.4.)Miejscowość

Brenna

4.3.5.)Kod pocztowy

43-438

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

238900 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00260228/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-23

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

238900 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45215400-1Roboty na cmentarzach
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 918 256 zł
Próbka: 31 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
194 178 zł3 822 225 zł
Rozstęp międzykwartylowy
3 628 047 zł
Źródło próbki
CPV 45215· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
194 178 zł
Mediana
1 918 256 zł
Górny kwartyl
3 822 225 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Krupski Młyn prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krupski Młyn.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45215400-1 (Roboty na cmentarzach). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.