Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Modernizacja drogi powiatowej nr 2203D Prostynia - Złotniki

Zamawiający Powiat Legnicki (Legnica, Dolnośląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Modernizacja drogi powiatowej nr 2203D Prostynia - Złotniki”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat LegnickiLegnica, Dolnośląskieopublikowano 27 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiat Legnicki

1.2.)Oddział zamawiającego

Zarząd Powiatu Legnickiego

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 390647200

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

pl. Słowiański 1

1.4.2.)Miejscowość

Legnica

1.4.3.)Kod pocztowy

59-220

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL516 - Legnicko-głogowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

starostwo@powiat-legnicki.eu

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.sp-legnica.dolnyslask.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Administracja publiczna samorządowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00410290

2.2.)Data ogłoszenia

2026-08-27

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00376952

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa odcinka drogi powiatowej 2203D na odcinku Prostynia - Złotniki, od km 0+000,00 do km 0+872,50 długości 872,5 m, polegająca na podwyższeniu parametrów technicznych istniejącej jezdni i zjazdów poprzez ułożenie warstwy bitumicznej. Wzmocnienie istniejącej jezdni obejmuje wykonanie wymiany warstw podbudowy na krawędziach jezdni oraz ułożenie dwuwarstwowej nawierzchni bitumicznej. Dodatkowo odtworzone zostaną pobocza i zjazdy na przyległe pola rolne. Po zmianie: Przedmiotem zamówienia jest remont odcinka drogi powiatowej 2203D na odcinku Prostynia - Złotniki, od km 0+000,00 do km 0+872,50 długości 872,5 m, polegająca na podwyższeniu parametrów technicznych istniejącej jezdni i zjazdów poprzez ułożenie warstwy bitumicznej. Wzmocnienie istniejącej jezdni obejmuje wykonanie wymiany warstw podbudowy na krawędziach jezdni oraz ułożenie dwuwarstwowej nawierzchni bitumicznej. Dodatkowo odtworzone zostaną pobocza i zjazdy na przyległe pola rolne.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

Brak kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Legnicki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Legnica.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.