Unieważniono wszystkie części postępowania2 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie dydaktyczne/szkoleniowe osób skierowanych do realizacji zamówienia20%Doświadczenie zawodowe osób skierowanych do realizacji zamówienia20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zorganizowanie oraz przeprowadzenie szkoleń specjalizacyjnych w zawodzie pracownik socjalny

Zamawiający Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie (Kraków, Małopolskie) opublikował wynik postępowania „Zorganizowanie oraz przeprowadzenie szkoleń specjalizacyjnych w zawodzie pracownik…”.

Zamawiający: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 27 sierpnia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaUnieważniono wszystkie 2 części postępowania. Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 351612501

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Piastowska 32

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

30-070

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.)Numer telefonu

12 4220636

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@rops.krakow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.rops.krakow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1e43e2ea-94c7-4878-a490-b6088fd04a66

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


polityka społeczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zorganizowanie oraz przeprowadzenie szkoleń specjalizacyjnych w zawodzie pracownik socjalny

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1e43e2ea-94c7-4878-a490-b6088fd04a66

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00410241

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00055809/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.21 Zorganizowanie oraz przeprowadzenie szkoleń specjalizacyjnych w zawodzie pracownik socjalny

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

projekt „Społeczna Małopolska - koordynacja działań na rzecz włączenia społecznego w Małopolsce” współfinasowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Program Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00374688

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OR-ZP-261-23/26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

767000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa zorganizowania i przeprowadzenia szkoleń w zakresie specjalizacji w zawodzie pracownik socjalny, dla pracowników socjalnych zatrudnionych w instytucjach/podmiotach z terenu Województwa Małopolskiego.
Część I zamówienia:
 Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia w zakresie specjalizacji II stopnia w zawodzie pracownik socjalny, specjalność: praca socjalna z osobami z zaburzeniami psychicznymi i ich rodzinami, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 17 kwietnia 2012 r. w sprawie specjalizacji w zawodzie pracownik socjalny, dla grupy maksymalnie 25 uczestników rekrutowanych przez Zamawiającego, zwanych dalej Uczestnikami,
 zapewnienie kompletu materiałów dydaktycznych dla każdego z Uczestników,
 zapewnienie sal/i dydaktycznej/ych na terenie Miasta Kraków,
 zapewnienie obsługi szkolenia,
 prowadzenie dokumentacji przebiegu szkolenia,
 zapewnienie każdemu Uczestnikowi konsultacji pracy dyplomowej w wymiarze nie mniejszym niż 20 godzin dydaktycznych oraz opracowanie pisemnej opinii pracy dyplomowej,
 zapewnienie co najmniej jednego konsultanta na 10 Uczestników, świadczącego usługi konsultacji prac dyplomowych,
 zebranie od Uczestników, którzy ukończyli szkolenie wniosków o dopuszczenie do egzaminu (wraz z wymaganymi załącznikami) i przekazanie ich do Komisji Egzaminacyjnej oraz wniesienie opłaty za egzamin za zgłaszanych Uczestników.

Pełna treść opisu przedmiotu zamówienia i warunków realizacji usługi znajduje się w załącznikach do SWZ - opisie przedmiotu zamówienia (zał. 2) oraz wzorze umowy (zał. 3)

4.5.3.)Główny kod CPV

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

4.5.5.)Wartość części

383500 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa zorganizowania i przeprowadzenia szkoleń w zakresie specjalizacji w zawodzie pracownik socjalny, dla pracowników socjalnych zatrudnionych w instytucjach/podmiotach z terenu Województwa Małopolskiego.
Część II zamówienia obejmuje:
 Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia w zakresie specjalizacji II stopnia w zawodzie pracownik socjalny, specjalność: praca socjalna z osobami starszymi, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 17 kwietnia 2012 r. w sprawie specjalizacji w zawodzie pracownik socjalny, dla grupy maksymalnie 25 uczestników rekrutowanych przez Zamawiającego, zwanych dalej Uczestnikami,
 zapewnienie kompletu materiałów dydaktycznych dla każdego z Uczestników,
 zapewnienie sal/i dydaktycznej/ych na terenie Miasta Kraków,
 zapewnienie obsługi szkolenia,
 prowadzenie dokumentacji przebiegu szkolenia,
 zapewnienie każdemu Uczestnikowi konsultacji pracy dyplomowej w wymiarze nie mniejszym niż 20 godzin dydaktycznych oraz opracowanie pisemnej opinii pracy dyplomowej,
 zapewnienie co najmniej jednego konsultanta na 10 Uczestników, świadczącego usługi konsultacji prac dyplomowych,
 zebranie od Uczestników, którzy ukończyli szkolenie wniosków o dopuszczenie do egzaminu (wraz z wymaganymi załącznikami) i przekazanie ich do Komisji Egzaminacyjnej oraz wniesienie opłaty za egzamin za zgłaszanych Uczestników.

Pełna treść opisu przedmiotu zamówienia i warunków realizacji usługi znajduje się w załącznikach do SWZ - opisie przedmiotu zamówienia (zał. 2) oraz wzorze umowy (zał. 3)

4.5.3.)Główny kod CPV

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

4.5.5.)Wartość części

383500 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty. Termin składania ofert w przedmiotowym postępowaniu upłynął w dniu 13 sierpnia 2026 r. o godz. 9:00. Do upływu terminu składania ofert nie została złożona żadna oferta w części I zamówienia

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty. Termin składania ofert w przedmiotowym postępowaniu upłynął w dniu 13 sierpnia 2026 r. o godz. 9:00. Do upływu terminu składania ofert nie została złożona żadna oferta w części II zamówienia

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80510000-2Usługi szkolenia specjalistycznego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80510000-2 (Usługi szkolenia specjalistycznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.