Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Asseco Poland S.A.· Rzeszów
Wartość umowy
998 927 zł
Umowa zawarta
31 lipca 2026
Okres realizacji
24 miesiące
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa nadzoru autorskiego oprogramowania Infomedica/AMMS

Zamawiający Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie (Bełchatów, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa nadzoru autorskiego oprogramowania Infomedica/AMMS”, wybierając ofertę wykonawcy Asseco Poland S.A. Wartość umowy: 998 927 zł.

Wartość umowy
998 927 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 sierpnia 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Asseco Poland S.A. (Rzeszów).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 998 927,28 zł (umowę zawarto 31 lipca 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail