Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
290 000 zł
Umowa zawarta
25 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 13 października 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 286 856 zł – 290 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 1,1% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena40%Liczba ekspertów z zagranicy w obszarze europejskiej ekonomii społecznej20%Społeczny model realizacji zamówienia20%Doświadczenie osób kluczowych20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Organizacja i przeprowadzenie 16. Kujawsko-Pomorskiego Forum Ekonomii Społecznej oraz wydarzeń towarzyszących realizowanych w ramach inicjatywy „Październik – miesiąc z ekonomią społeczną"

Zamawiający Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu (Toruń, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Organizacja i przeprowadzenie 16. Kujawsko-Pomorskiego Forum Ekonomii Społecznej oraz…”, wybierając ofertę wykonawcy KUJAWSKO POMORSKIE SAMORZĄDOWE STOWARZYSZENIE EUROPA KUJAW I POMORZA. Wartość umowy: 290 000 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
290 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,5 ofert
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 lipca 2026

    Termin ofert: 29 lipca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KUJAWSKO POMORSKIE SAMORZĄDOWE STOWARZYSZENIE EUROPA KUJAW I POMORZA (TORUŃ).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 290 000,00 zł (umowę zawarto 25 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 286 855,65 zł do 290 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 13 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu

1.3.)Oddział zamawiającego

ROPS w Toruniu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 361502012

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Bartkiewiczówny 93

1.5.2.)Miejscowość

Toruń

1.5.3.)Kod pocztowy

87-100

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

rops@rops.torun.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.rops.torun.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1343626

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


realizacja zadań samorządu w zakresie polityki społecznej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Organizacja i przeprowadzenie 16. Kujawsko-Pomorskiego Forum Ekonomii Społecznej oraz wydarzeń towarzyszących realizowanych w ramach inicjatywy „Październik – miesiąc z ekonomią społeczną"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fb963339-515d-478b-823b-9b0124ddb19c

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00410150

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00119912/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Organizacja i przeprowadzenie Forum Ekonomii Społecznej w ramach projektu "Koordynacja spójnej polityki społecznej Kujaw i Pomorza"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, Działanie 04.13 Wysokiej jakości system włączenia społecznego

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00353689

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DO.262.20.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usług obejmujących organizację i przeprowadzenie 16. Kujawsko-Pomorskiego Forum Ekonomii Społecznej oraz wydarzeń towarzyszących realizowanych w ramach inicjatywy „Październik – miesiąc ekonomii społecznej”:
1) Zapewnienia personelu do obsługi wydarzenia;
2) Zapewnienie minimum 1 eksperta z zagranicy w obszarze europejskiej ekonomii społecznej;
3) Zapewnienie konferansjera - osoby prowadzącej część plenarną Forum;
4) Zapewnienie symultanicznych tłumaczy języków obcych;
5) Zapewnienie min. 150 indywidualnych zestawów słuchawkowych do odbioru tłumaczeń wraz z obsługą;
6) Zapewnienie tłumaczy polskiego języka migowego (PJM);
7) Zakontraktowanie moderatorów, ekspertów, prelegentów i mówcy inspirującego oraz pokrycie kosztów ich wynagrodzenia;
8) Zapewnienie kompleksowej obsługi realizatorskiej części plenarnej Forum w zakresie realizacji wizji i dźwięku;
9) Zrealizowanie działań mających na celu promocję wydarzenia w mediach (prasa, radio, telewizja), mediach społecznościowych;
10) Zapewnienie kompleksowej organizacji części wystawienniczej Forum;
11) Zapewnienie wydarzeń towarzyszących;
12) Zapewnienie działań identyfikacyjnych i promocyjnych wydarzenia;
13) Zapewnienie personelu do obsługi wydarzenia;
14) Zapewnienie obsługi technicznej wydarzenia;
15) Zapewnienie kompleksowej usługi cateringowej;
16) Zapewnienie obsługi osób ze szczególnymi potrzebami, zwłaszcza z niepełnosprawnością ruchową, w swobodnym udziale w wydarzeniu
17) Realizacji przedmiotu zamówienia, zgodnie z wymaganiami zwartymi w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

85320000-8 - Usługi społeczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

55320000-9 - Usługi podawania posiłków

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

80590000-6 - Usługi seminaryjne

92312210-6 - Usługi świadczone przez autorów

79540000-1 - Usługi w zakresie tłumaczeń ustnych

79950000-8 - Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

286855,65 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

290000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

290000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KUJAWSKO POMORSKIE SAMORZĄDOWE STOWARZYSZENIE EUROPA KUJAW I POMORZA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9562303957

7.3.4)Miejscowość

TORUŃ

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

290000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-13

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85320000-8Usługi społeczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Toruń.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 290 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85320000-8 (Usługi społeczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: KUJAWSKO POMORSKIE SAMORZĄDOWE STOWARZYSZENIE EUROPA KUJAW I POMORZA (TORUŃ). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.