Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
266 418 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 1 września 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena70%Doświadczenie30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług doradczych i konsultacyjnych w zakresie zarządzania procesem realizacji, monitorowania i rozliczania umów zawartych z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Sokołów Podlaski, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług doradczych i konsultacyjnych w zakresie zarządzania procesem…”, wybierając ofertę wykonawcy Mazowieckie Biuro Rozliczeń Kontraktów Sp. z o.o. Wartość umowy: 266 418 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
266 418 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 lipca 2026

    Termin ofert: 6 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Mazowieckie Biuro Rozliczeń Kontraktów Sp. z o.o (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 266 418,00 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 1 września 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

1.3.)Oddział zamawiającego

Polska

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000306779

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul.ks.Bosko 5

1.5.2.)Miejscowość

Sokołów Podlaski

1.5.3.)Kod pocztowy

08-300

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@spzozsokolow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.spzozsokolow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4e7ba7aa-e8f5-4f42-9525-5a0796207562

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług doradczych i konsultacyjnych w zakresie zarządzania procesem realizacji, monitorowania i rozliczania umów zawartych z Narodowym Funduszem Zdrowia.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4e7ba7aa-e8f5-4f42-9525-5a0796207562

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00409915

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00112950/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.5 Świadczenie usług doradczych i konsultacyjnych w zakresie zarządzania procesem realizacji, monitorowania i rozliczania umów zawartych z Narodowym Funduszem Zdrowia.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00367105

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZZ.26.35.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

świadczenie usług doradczych i konsultacyjnych w zakresie zarządzania procesem realizacji, monitorowania i rozliczania umów zawartych z Narodowym Funduszem Zdrowia, obejmującego świadczenia zdrowotne finansowane ze środków publicznych

4.5.3.)Główny kod CPV

85312320-8 - Usługi doradztwa

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

266418,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

266418,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

266418,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Mazowieckie Biuro Rozliczeń Kontraktów Sp. z o.o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5213473274

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-848

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

266418,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-09-01

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85312320-8Usługi doradztwa
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
280 190 zł
Próbka: 34 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
204 911 zł550 853 zł
Rozstęp międzykwartylowy
345 942 zł
Źródło próbki
CPV 85312· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
204 911 zł
Mediana
280 190 zł
Górny kwartyl
550 853 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).