Konserwacja i serwisowanie agregatów prądotwórczych USK we Wrocławiu
Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego (Wrocław, Dolnośląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Konserwacja i serwisowanie agregatów prądotwórczych USK we Wrocławiu”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
27 sierpnia 2026
Termin ofert: 10 września 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
27 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
27 sierpnia 2026
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000289012 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Borowska 213 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Wrocław |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 50-556 |
| 1.4.4.) | Województwo | dolnośląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL514 - Miasto Wrocław |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sylwia.oblokowska@usk.wroc.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.usk.wroc.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Zdrowie |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00409909 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-08-27 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00409877 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
Informacje dodatkowe
Umowy, tj. zwiększenia liczby agregatów z uwagi na zmiany organizacyjne po stronie Zamawiającego lub
zmniejszenia liczby agregatów ze względów technicznych i technologicznych związanych z ich stanem
(np. zniszczenie, wyłączenie z eksploatacji, złomowanie, sprzedaż lub wymiana na nowe). Zmiana ta
nastąpi na podstawie pisemnego oświadczenia Zamawiającego i powoduje odpowiednie zwiększenie lub
obniżenie wynagrodzenia Wykonawcy za przeglądy serwisowe, proporcjonalnie do liczby dodanych lub
wycofanych agregatów i stawek jednostkowych z Formularza asortymentowo-cenowego (Załącznik nr 2),
bez konieczności sporządzania aneksu do Umowy.
16. Oświadczenie o zmianie Umowy wymaga formy pisemnej pod rygorem nieważności.
17. Nie wymagają zmiany Umowy, a jedynie poinformowania drugiej Strony za pośrednictwem poczty
elektronicznej na adresy wskazane w § 14 ust. 5 Umowy, poniższe okoliczności:
1) zmiana danych teleadresowych Stron,
2) zmiana danych rejestrowych Stron,
3) zmiana sposobu prowadzenia korespondencji pomiędzy Stronami,
4) zmiana osób wskazanych w § 6 Umowy,
chyba że wynikają one z wstąpienia nowego wykonawcy w prawa i obowiązki dotychczasowego
wykonawcy, w następstwie przejęcia, połączenia, podziału, przekształcenia, upadłości, restrukturyzacji,
dziedziczenia lub nabycia dotychczasowego wykonawcy lub jego przedsiębiorstwa przez nowego
wykonawcę.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.