Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Kompleksowa wymiana modułów telemetrycznych dla Wodociągów Miejskich w Radomiu Sp. z o.o.

Zamawiający Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o. (Radom, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Kompleksowa wymiana modułów telemetrycznych dla Wodociągów Miejskich w Radomiu Sp. z o.o”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o.Radom, Mazowieckieopublikowano 27 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o.

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670110416

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Filtrowa 4

1.4.2.)Miejscowość

Radom

1.4.3.)Kod pocztowy

26-600

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

woda@woda.radom.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.woda.radom.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 2 - gospodarka wodna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cc0cdb85-a1c6-4403-836b-abcec751e2d4

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00409861

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-27

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie sektorowe

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00459057

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Kompleksowa wymiana modułów telemetrycznych
dla Wodociągów Miejskich w Radomiu Sp. z o.o.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszej umowy jest Modernizacja istniejącej infrastruktury telemetrycznej i komunikacji dla sieci wodno-kanalizacyjnej miasta Radomia poprzez: dostarczenie modułów telemetrycznych wraz z osprzętem niezbędnych do wymiany danych, dostawę i montaż czujników ciśnienia 0-5V 10 bar, montaż i podłączenie modułów telemetrycznych, konfiguracje modułów oraz odwzorowanie istniejących programów sterujących dla odpowiednich obiektów Zmawiającego, zestawienie połączeń komunikacyjnych GSM oraz aktualizację dokumentacji. Przedmiot umowy obejmuje w szczególności dostarczenie, instalacje, konfiguracje oraz oprogramowanie urządzeń dla punktów monitoringu sieci, studni SUW oraz przepompowni ścieków. Dodatkowo Wykonawca będzie zobligowany do dopełnienia wszelkich wymaganych uzgodnień, przeprowadzenia rozruchu, przeprowadzenia prób końcowych, przeprowadzenia prób eksploatacyjnych, przeprowadzenia instruktaży i szkoleń obsługi, wykonania dokumentacji projektowej

3.9.)Główny kod CPV

32441200-8 - Sprzęt telemetryczny i sterujący

3.10.)Dodatkowy kod CPV

32441300-9 - System telemetryczny

32441100-7 - Telemetryczny system nadzoru

32441000-6 - Sprzęt telemetryczny

50331000-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji linii telekomunikacyjnych

50332000-1 - Usługi w zakresie konserwacji infrastruktury telekomunikacyjnej

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-16

4.2.)Okres realizacji zamówienia

6 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Złote Runo Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7010220422

4.3.3.)Ulica

Ignacego Krasickiego 24a

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

589502,10 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00611968/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-12

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

589502,10 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radom.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 32441200-8 (Sprzęt telemetryczny i sterujący). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.