Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
589 502 zł
Umowa zawarta
16 grudnia 2025
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 589 502 zł – 596 181 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa wymiana modułów telemetrycznych dla Wodociągów Miejskich w Radomiu Sp. z o.o.

Zamawiający Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o. (Radom, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa wymiana modułów telemetrycznych dla Wodociągów Miejskich w Radomiu Sp. z o.o”, wybierając ofertę wykonawcy Złote Runo Sp. z o.o. Wartość umowy: 589 502 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o.Radom, Mazowieckieopublikowano 19 grudnia 2025
Wartość umowy
589 502 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Złote Runo Sp. z o.o. (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 589 502,10 zł (umowę zawarto 16 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 589 502,10 zł do 596 181,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail