Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Pełny kontrakt serwisowy tomografu komputerowego Revolution Evo 3.7 Long oraz stacji opisowych i wstrzykiwacza kontrastu w Powiatowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Starachowicach

Zamawiający Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej (Starachowice, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Pełny kontrakt serwisowy tomografu komputerowego Revolution Evo 3.7 Long oraz stacji…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

POWIATOWY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ

1.2.)Oddział zamawiającego

Dział ds zamówień publicznych i zaopatrzenia

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291141752

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Batalionów Chłopskich 6

1.4.2.)Miejscowość

Starachowice

1.4.3.)Kod pocztowy

27-200

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@szpital.starachowice.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://zoz.starachowice.sisco.info/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4f15099f-f88d-11ee-b016-82aaee56c84c

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00409840

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-27

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00282538

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Pełny kontrakt serwisowy tomografu komputerowego Revolution Evo 3.7 Long
oraz stacji opisowych i wstrzykiwacza kontrastu w Powiatowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Starachowicach

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

pełny kontrakt serwisowy tomografu komputerowego Revolution Evo 3.7 Long oraz stacji opisowych i wstrzykiwacza kontrastu w Powiatowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Starachowicach. Naprawy oraz planowane przeglądy techniczne zalecane przez producenta: tomograf - 4 razy w roku, stacje - 2 razy w roku, wstrzykiwacz kontrastu – raz w roku. Obsługa serwisowa tomografu oraz stacji i wstrzykiwacza kontrastu w okresie 24 m-cy. Pełny serwis obejmuje: 1) przeglądy sprzętów, 2) nielimitowaną zdalną diagnostykę i naprawę, 3) czas reakcji zdalnej do 4 h od zgłoszenia w dni robocze w godzinach pracy serwisu, 4) nielimitowany czas pracy inżynierów i dojazdy, 5) czas reakcji w miejscu instalacji w ciągu 48 h od zgłoszenia w dni robocze w godzinach pracy serwisu, 6) wymianę części zamiennych w przypadku ich awarii, łącznie z częściami specjalnymi – 2 razy lampa oraz detektor, których gwarancja będzie wynosiła od 12 do 16 miesięcy, 7) wykonywanie testów specjalistycznych oraz akceptacyjnych zgodnie z przepisami. 8) po każdej istotnej naprawie urządzenia radiologicznego ponowne wykonanie testów specjalistycznych lub minimum raz w roku przez Laboratorium Badacze posiadające akredytację.

3.9.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-05-17

4.2.)Okres realizacji zamówienia

24 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

GE Medical Systems Polska Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

010478403

4.3.3.)Ulica

ul. Wołoska 9

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

02-583

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

593989,20 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00329992/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-29

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Przedłużenie okresu obowiązywania oraz zwiększenie wartości usług

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Umowa zawarta na czas realizacji przedmiotu zamówienia o wartości wymienionej w §7 ust.1 na czas nie dłuższy niż 26 miesięcy i 12 dni tj. do dnia 29.07.2026 r. z zastrzeżeniem, że w przypadku rozpoczęcia prac przed dniem 29.07.2026 r. związanych z usunięciem awarii urządzenia, zgłoszonej w okresie obowiązywania umowy a której czas usunięcia wykroczy poza okres umowy, Wykonawca będzie zobowiązany na własny koszt do zakończenia w/w prac w ramach niniejszej umowy. Na czas naprawy wykraczający poza okres niniejszej umowy strony podpiszą stosowny aneks.

Łączna wartość usług objętych utrzymaniem pełnej zdolności techniczno – eksploatacyjnej urządzeń zgodnie z ofertą Wykonawcy z dnia 29.04.2024 r. wynosi: 604 693,26 zł netto (słownie: sześćset cztery tysiące sześćset dziewięćdziesiąt trzy zł 26/100) do której zostaje doliczony podatek według obowiązującej stawki, wartość brutto: 653 068,72 zł (słownie: sześćset pięćdziesiąt trzy tysiące sześćdziesiąt osiem zł 72/100).

5.4.6.)Wartość zmiany

59079,52

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

653068,72 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50400000-9Usługi w zakresie napraw i konserwa…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Starachowice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50400000-9 (Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.