Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Druk i dostawa 70 pozycji w 9 częściach, z dopuszczeniem ofert częściowych

Zamawiający Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu (Oświęcim, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Druk i dostawa 70 pozycji w 9 częściach, z dopuszczeniem ofert częściowych”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 183 750 zł
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

8 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000276015

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Więźniów Oświęcimia 20

1.4.2.)Miejscowość

Oświęcim

1.4.3.)Kod pocztowy

32-600

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL21A - Oświęcimski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@auschwitz.org

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.auschwitz.org/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5914594e-9edb-4b99-9556-71b7145b7e9e

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00409738

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-27

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

221587-2026 Dz. U. 63/2026

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Druk i dostawa 70 pozycji w 9 częściach, z dopuszczeniem ofert częściowych

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ V
33. EPITAFIUM… I INNE SPISANE NIEPOKOJE, w. angielska
Format: 145 (szer.) x 215 (wys.) mm
Objętość: 200 stron
Środek: druk 1 + 1, z wyjątkiem stron: 8, 23, 36, 50, 68, 80, 96, 110, 128, 140, 154, 168, 188, 195,
gdzie 4+4, papier posiadający następujące parametry: kreda 115 g; wszystkie zdjęcia pokryte
lakierem UV
Oprawa: twarda, 4 + 0, folia mat, folia UV wybiórczo, szyta i klejona
Uwaga: Zdjęcia do spadu
Publikacja posiada nr ISBN
Nakład: 500 egz.
34. STRAŻNICZKI TERRORU. KOBIECY PERSONEL NADZORCZY W KL AUSCHWITZ, w. polska
Format: 150 (szer.) x 220 (wys.) mm
Objętość: 656 stron
Środek: druk: 4+4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.5,
przykładowo Coral Book Natural 80 g (1.5),
Oprawa: 4 + 0 karton jednostronnie powlekany 275 g, folia soft touch, lakier UV wybiórczo, klejona,
ze skrzydełkami – szer. 110 mm
Publikacja posiada nr ISBN
Nakład: 1000 egz.
35. AUSCHWITZ HISTORY, PLACE AND PEOPLE, w. angielska
Format: 150 (szer.) x 210 (wys.) mm
Objętość: 304 strony
Środek: druk 1 + 1, oprócz 3 stron kolorowych (strony 290-293), papier posiadający następujące
parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5),
Oprawa: druk 4 + 0, karton 275 g, folia soft touch 1 str., lakier UV wybiórczo, klejona
Publikacja posiada nr ISBN
Nakład: 1 000 egz.
36. FORBIDDEN ART (SZTUKA ZAKAZANA), w. angielska
Format: 170 (szer.) x 240 (wys.) mm
Objętość: 140 stron
Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g (1.2), przykładowo
Sora Matt Plus 115 g (1.2)
Oprawa: karton 1 str. 350 g, 4 + 0, folia mat, klejona
Publikacja posiada nr ISBN
Nakład: 1000 egz.
37. ZESZYT Z WIERSZAMI Z AUSCHWITZ, w. polsko-angielsko-szwedzka
Format: 170 (szer.) x 210 (wys.) mm
Objętość: 216 stron
Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, volumen 1.08,
przykładowo Magno Volume 90 g (1.08)
Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0 kreda 135-150 g, folia soft touch,
wyklejka niezadrukowana offset 120-140 g; szyta nićmi; grzbiet kwadratowy, kapitałka biała
Publikacja posiada ISBN
Nakład: 1 000 egz.

3.9.)Główny kod CPV

79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-12

4.2.)Okres realizacji zamówienia

35 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

POLIGRAFIA POLSKA Sp. z o.o.,

4.3.4.)Miejscowość

wrocław

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

53984,77 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

472192-2026 Dz.U. 130/2026

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-14

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

46331,65 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79823000-9Usługi drukowania i dostawy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
183 750 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
60 125 zł422 500 zł
Rozstęp międzykwartylowy
362 375 zł
Źródło próbki
CPV 79823000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
60 125 zł
Mediana
183 750 zł
Górny kwartyl
422 500 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Oświęcim.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79823000-9 (Usługi drukowania i dostawy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.