Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
BALU-MAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Olszanamikrofirma
Wartość umowy
79 739 zł
Umowa zawarta
28 lipca 2026
Okres realizacji
do 10 września 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 73 739 zł – 107 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 8,1% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi20%Termin realizacji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie odcinkowej modernizacji ogrodzenia na terenie Uzdrowiskowego Zakładu Górniczego w Kołobrzegu

Zamawiający "uzdrowisko Kołobrzeg" S.A. (Kołobrzeg, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie odcinkowej modernizacji ogrodzenia na terenie Uzdrowiskowego Zakładu Górniczego…”, wybierając ofertę wykonawcy BALU-MAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 79 739 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
79 739 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 lipca 2026

    Termin ofert: 15 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BALU-MAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Olszana), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 79 738,50 zł (umowę zawarto 28 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 73 738,50 zł do 107 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 10 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

"UZDROWISKO KOŁOBRZEG" S.A.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288171

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

KSIĘDZA PIOTRA ŚCIEGIENNEGO 1

1.5.2.)Miejscowość

Kołobrzeg

1.5.3.)Kod pocztowy

78-100

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL426 - Koszaliński

1.5.7.)Numer telefonu

+48943548802

1.5.8.)Numer faksu

+48943522516

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

m.zasada@uzdrowisko.kolobrzeg.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.uzdrowisko.kolobrzeg.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-eb433925-3156-448e-bb0a-513f5a160d1e

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie odcinkowej modernizacji ogrodzenia na terenie Uzdrowiskowego Zakładu Górniczego w Kołobrzegu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-eb433925-3156-448e-bb0a-513f5a160d1e

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00409692

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00317431

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DPZ.271.24.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie odcinkowej modernizacji ogrodzenia zlokalizowanego na terenie Uzdrowiskowego Zakładu Górniczego przy ul. Koszalińskiej 63, 78-100 Kołobrzeg.
2. Prace będą polegały na wykonaniu części ogrodzenia na odcinku ok. 220 mb wykorzystując własny (zamawiającego) materiał w postaci paneli i słupków.
3. Szczegółowy zakres robót przedstawiony jest w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

34928200-0 - Ogrodzenia

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

73738,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

107000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

79738,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BALU-MAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 520495051

7.3.3)Ulica

260A

7.3.4)Miejscowość

Olszana

7.3.5)Kod pocztowy

33-386

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

79738,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-10

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34928200-0Ogrodzenia
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
324 480 zł
Próbka: 22 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
173 055 zł865 765 zł
Rozstęp międzykwartylowy
692 711 zł
Źródło próbki
CPV 34928· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
173 055 zł
Mediana
324 480 zł
Górny kwartyl
865 765 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

"uzdrowisko Kołobrzeg" S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kołobrzeg.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 79 739 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34928200-0 (Ogrodzenia). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BALU-MAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Olszana). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.