Unieważniono wszystkie części postępowania2 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Preparaty do mycia i dezynfekcji endoskopów w myjni CYW-DUO. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ/UMOWY oraz w załączniku nr 4 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    2 oferty
  2. Unieważniona
    Część 2środek myjący do myjni-dezynfektora DEKO 2000. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ/UMOWY oraz w załączniku nr 4 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa preparatów do mycia i dezynfekcji

Zamawiający Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. (Ruda Śląska, Śląskie) opublikował wynik postępowania „Dostawa preparatów do mycia i dezynfekcji”. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.Ruda Śląska, Śląskieopublikowano 27 sierpnia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 497 318 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~5,5 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaUnieważniono wszystkie 2 części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZPITAL MIEJSKI W RUDZIE ŚLĄSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.)Oddział zamawiającego

Dział Zamówień Publicznych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 241468653

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Wincentego Lipa 2

1.5.2.)Miejscowość

Ruda Śląska

1.5.3.)Kod pocztowy

41-703

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22A - Katowicki

1.5.7.)Numer telefonu

(32) 779 59 17

1.5.8.)Numer faksu

(32) 779 59 17

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zampub@szpitalruda.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip2.szpitalruda.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-29e308ce-5f17-4339-953a-d936ca3b6eff

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa preparatów do mycia i dezynfekcji

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-29e308ce-5f17-4339-953a-d936ca3b6eff

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00409690

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00370813

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

19/SMRS/26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 1 – Preparaty do mycia i dezynfekcji endoskopów w myjni CYW-DUO.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ/UMOWY oraz w załączniku nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39831240-0 - Preparaty czyszczące

39831250-3 - Roztwory myjące

4.5.5.)Wartość części

15454,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 2 – środek myjący do myjni-dezynfektora DEKO 2000.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ/UMOWY oraz w załączniku nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39831210-1 - Detergenty do zmywarek

39831240-0 - Preparaty czyszczące

39831250-3 - Roztwory myjące

4.5.5.)Wartość części

1568,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Postępowanie w zakresie pakietu nr 1 zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2) ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2026 r. poz. 793 z późn. zm.), ponieważ wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.

W zakresie pakietu nr 1 odrzucono następujące oferty:

1.1. Oferta nr 1 firmy Bialmed Sp. z o.o., ul. Kazimierzowska nr 46/48/35, 02-546 Warszawa na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 793 z późn. zm.), ponieważ jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.

1.2. Oferta nr 2 firmy Hurtownia Farmaceutyczna MEDIFARM Sp. z o.o., ul. Bławatków nr 6, 43-100 Tychy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 793 z późn. zm.), ponieważ jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Postępowanie w zakresie pakietu nr 2 zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 793 z późn. zm.) ponieważ w wyznaczonym terminie, tj. do dnia 07.08.2026 r. do godz. 09:00,00 nie złożono żadnej oferty.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33631600-8Środki antyseptyczne i dezynfekcyjn…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
497 318 zł
Próbka: 32 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
256 498 zł1 012 946 zł
Rozstęp międzykwartylowy
756 448 zł
Źródło próbki
CPV 33631600· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
256 498 zł
Mediana
497 318 zł
Górny kwartyl
1 012 946 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ruda Śląska.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33631600-8 (Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.