Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
472 320 zł
Umowa zawarta
26 sierpnia 2026
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 472 320 zł – 862 132 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy zamówienia podstawowego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa notebooków wraz ze stacjami dokującymi

Zamawiający Centrum Informatyki Resortu Finansów (Radom, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa notebooków wraz ze stacjami dokującymi”, wybierając ofertę wykonawcy SUNTAR Sp. z o.o. Wartość umowy: 472 320 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Centrum Informatyki Resortu FinansówRadom, Mazowieckieopublikowano 27 sierpnia 2026
Wartość umowy
472 320 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SUNTAR Sp. z o.o. (Tarnów).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 472 320,00 zł (umowę zawarto 26 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 472 320,00 zł do 862 131,60 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

CENTRUM INFORMATYKI RESORTU FINANSÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 142636274

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Samorządowa 1

1.5.2.)Miejscowość

Radom

1.5.3.)Kod pocztowy

26-601

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat.CIRF@mf.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.cirf.gov.pl/start

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://cirf.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Państwowa jednostka budżetowa podległa ministrowi właściwemu do spraw budżetu, finansów publicznych i instytucji finansowych

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa notebooków wraz ze stacjami dokującymi

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-91668bf5-e922-4030-85a0-9229c06ff9ca

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00409611

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00133806/12/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.8 Dostawa laptopów dla deweloperów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00257668

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PN/23/26/VBC

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa notebooków wraz ze stacjami dokującymi na którą składa się

1) w zakresie zamówienia podstawowego: a) dostawa 30 sztuk notebooków wraz ze stacjami dokującymi i gwarancją producenta; 2) w zakresie zamówienia objętego opcją: b) dostawa 30 sztuk notebooków wraz ze stacjami dokującymi i gwarancją producenta, 2. Wymagane parametry przedmiotu zamówienia, zakres gwarancji oraz sposób realizacji dostaw i odbioru przedmiotu zamówienia zostały opisane w Tomie III SWZ OPZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

30213100-6 - Komputery przenośne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

472320,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

862131,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

472320,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SUNTAR Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8731003891

7.3.3)Ulica

ul. Marii Drozd 12

7.3.4)Miejscowość

Tarnów

7.3.5)Kod pocztowy

33-100

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

472320,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30213100-6Komputery przenośne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
155 572 zł
Próbka: 35 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
68 825 zł387 547 zł
Rozstęp międzykwartylowy
318 722 zł
Źródło próbki
CPV 30213100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
68 825 zł
Mediana
155 572 zł
Górny kwartyl
387 547 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.