Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Budowa odwodnienia Szkoły Podstawowej w Słowiku

Zamawiający Gmina Zgierz (Zgierz, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa odwodnienia Szkoły Podstawowej w Słowiku”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina ZgierzZgierz, Łódzkie (powiat Zgierski →)opublikowano 27 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 343 000 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Zgierz

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 472057840

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Łęczycka

1.4.2.)Miejscowość

Zgierz

1.4.3.)Kod pocztowy

95-100

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL712 - Łódzki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@gminazgierz.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gminazgierz.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5914c9d4-61a5-46b5-88ba-cef92b6859b1

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00409609

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-27

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00164008

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Budowa odwodnienia Szkoły Podstawowej w Słowiku

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa odwodnienia Szkoły Podstawowej w Słowiku”. W ramach zamówienia jest wykonanie zewnętrznej, doziemnej instalacji kanalizacji deszczowej wraz z tunelami rozsączającymi dla budynku szkoły na działce numer 89/4 ob. Słowik gm. Zgierz.

Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje:
1) Roboty rozbiórkowe i odtworzenie nawierzchni
2) Roboty ziemne i zabezpieczające
3) Roboty instalacyjne
4) Badania, odbiory, inwentaryzację geodezyjną, powykonawczą.

3.9.)Główny kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-30

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2026-06-26 do 2026-08-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „EKOINŻBUD” Piotr Peraj

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8280001274

4.3.3.)Ulica

Targowa 54

4.3.4.)Miejscowość

Uniejów

4.3.5.)Kod pocztowy

99-210

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

223800,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00258349/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-05

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

223800,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45111200-0Roboty w zakresie przygotowania ter…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
343 000 zł
Próbka: 29 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
232 582 zł1 042 417 zł
Rozstęp międzykwartylowy
809 835 zł
Źródło próbki
CPV 45111200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
232 582 zł
Mediana
343 000 zł
Górny kwartyl
1 042 417 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Zgierz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zgierz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45111200-0 (Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.