Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Budowa budynku wielofunkcyjnego ze żłobkiem - w zakresie wyposażenia budynku” ZAMÓWIENIE PODZIELONE NA 7 CZĘŚCI

Zamawiający Gmina Leszno (Leszno, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa budynku wielofunkcyjnego ze żłobkiem - w zakresie wyposażenia budynku” ZAMÓWIENIE…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina LesznoLeszno, Mazowieckieopublikowano 27 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 350 450 zł
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

8 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Leszno

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013271370

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Al. Wojska Polskiego 21

1.4.2.)Miejscowość

Leszno

1.4.3.)Kod pocztowy

05-084

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

jzielerowicz@gminaleszno.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

gminaleszno.ezamawiajacy.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ab0dafc4-e7a2-4799-8e52-1f72b9d8a6d6

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00409569

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-27

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00255636

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Budowa budynku wielofunkcyjnego ze żłobkiem - w zakresie wyposażenia budynku” ZAMÓWIENIE PODZIELONE NA 7 CZĘŚCI

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część VII- Sprzęt elektroniczny

1. Sprzęt, oprogramowanie oraz licencje mają być fabrycznie nowe, nieużywane (z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy sprzętu przy odbiorze); nieeksponowany na wystawach, nieuszkodzony, wolny od wad, wolny od obciążeń prawami osób trzecich.
2. Oprogramowanie ma być legalne, licencjonowane, klucze licencyjne w przeszłości nieaktywowane.
3. Przedmiot umowy ma pochodzić z autoryzowanego kanału dystrybucji producenta przeznaczonego na teren Unii Europejskiej, a korzystanie przez Zamawiającego z dostarczonego produktu nie stanowić będzie naruszenia majątkowych praw autorskich osób trzecich.
4. Na mocy niniejszej umowy Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot umowy wykonany zgodnie z obowiązującymi przepisami, wymaganiami i normami mającymi zastosowanie do danego wyrobu, gotowy do użytkowania zgodnie z przeznaczeniem oraz dopuszczony do obrotu i stosowania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej
5. W zakresie poniższego sprzętu:
1) Monitor interaktywny- SK7
2) Ekran Led wraz z niezbędnym osprzętem – SM1
oprócz dostawy przewidziany jest też montaż oraz uruchomienie wraz z przeszkoleniem użytkownika w zakresie obsługi.
6. W przypadku pozostałego sprzętu Zamawiający sam dokona uruchomienia, konfiguracji oraz sprawdzenia poprawności działania.
7. W przypadku oferowanego sprzętu Zamawiający wymaga udzielenia 24 miesięcznej gwarancji jakości i rękojmi.
8. W przypadku Zarządzalnego przełącznika sieciowego – SP9 wymagany okres gwarancji wynosi 60 miesięcy.
9. Łączna wartość zamówienia określona na podstawie kalkulacji cenowej dotyczącej Części VII musi obejmować wszystkie koszty związane z wykonaniem przedmiotu zamówienia.
10. Zamówienie obejmuje następujący sprzęt elektroniczny:
1) Sprzęt komputerowy
2) Sprzęt drukujący
3) Sprzęt multimedialny
4) Sprzęt pozostały
11. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w pliku OPZ_Część_VII_Sprzęt_elekroniczny oraz we wzorze umowy dla Części VII

3.9.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

30213000-5 - Komputery osobiste

30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

30231000-7 - Ekrany i konsole komputerowe

30232100-5 - Drukarki i plotery

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-18

4.2.)Okres realizacji zamówienia

50 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Tritech New Technologies sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5223037095

4.3.3.)Ulica

Komitetu Obrony Robotników 56

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

02-146

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

445117,95 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00334314/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-06

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

445117,95 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30200000-1Urządzenia komputerowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
350 450 zł
Próbka: 135 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
120 672 zł942 877 zł
Rozstęp międzykwartylowy
822 205 zł
Źródło próbki
CPV 30200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
120 672 zł
Mediana
350 450 zł
Górny kwartyl
942 877 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Leszno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Leszno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30200000-1 (Urządzenia komputerowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.