Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Budowa budynku wielofunkcyjnego ze żłobkiem - w zakresie wyposażenia budynku” ZAMÓWIENIE PODZIELONE NA 7 CZĘŚCI

Zamawiający Gmina Leszno (Leszno, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa budynku wielofunkcyjnego ze żłobkiem - w zakresie wyposażenia budynku” ZAMÓWIENIE…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina LesznoLeszno, Mazowieckieopublikowano 26 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,5 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

8 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Leszno

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013271370

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Al. Wojska Polskiego 21

1.4.2.)Miejscowość

Leszno

1.4.3.)Kod pocztowy

05-084

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

jzielerowicz@gminaleszno.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

gminaleszno.ezamawiajacy.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ab0dafc4-e7a2-4799-8e52-1f72b9d8a6d6

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00408939

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-26

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00255636

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Budowa budynku wielofunkcyjnego ze żłobkiem - w zakresie wyposażenia budynku” ZAMÓWIENIE PODZIELONE NA 7 CZĘŚCI

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II- Wyposażenie biblioteczne

1. Zamówienie obejmuję dostawę wraz z montażem i ustawieniem wyposażenia zgodnie z warunkami opisanymi w OPZ_Część_II_Wyposażenie_biblioteczne.
2. Dostawa, montaż, ustawienie wyposażenia oraz wszelkie inne koszty związane z realizacją zamówienia powinny być wkalkulowane w wartość oferty.
3. Dostarczane wyposażenie ma być fabrycznie nowe, nieeksponowane na wystawach, nieuszkodzone, wolne od wad.
4. W przypadku oferowanego wyposażenia Zamawiający wymaga udzielenia 24 miesięcznej gwarancji jakości i rękojmi.
5. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć oraz zamontować i ustawić przedmiot umowy (tj. wyposażenie biblioteczne) fabrycznie nowy, wolny od wad, wykonany zgodnie z obowiązującymi przepisami, wymaganiami i normami mającymi zastosowanie do danego wyrobu, gotowy do użytkowania zgodnie z przeznaczeniem oraz dopuszczony do obrotu i stosowania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej
6. Zamówienie obejmuje następujące elementy wyposażenia:
1) Regały biblioteczne
2) Wrzutnia biblioteczna
7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w pliku OPZ_Część_II_Wyposażenie_biblioteczne oraz we wzorze umowy dla Części II.

3.9.)Główny kod CPV

39155000-3 - Meble biblioteczne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

39155100-4 - Wyposażenie bibliotek

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-18

4.2.)Okres realizacji zamówienia

50 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

MIĘDZYNARODOWE CENTRUM BUDOWNICTWA Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5261039989

4.3.3.)Ulica

Grójecka 128 lok. 51

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

02-383

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

59987,10 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00334314/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-05

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

59987,10 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Leszno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Leszno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39155000-3 (Meble biblioteczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.