Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa zestawów edukacyjnych narzędzi informatycznych dla szkół – sprzętu specjalistycznego w ramach Projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030”

Zamawiający Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa zestawów edukacyjnych narzędzi informatycznych dla szkół – sprzętu…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w PoznaniuPoznań, Wielkopolskieopublikowano 27 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 231 541 zł
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI W POZNANIU

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001391528

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Górecka 1

1.4.2.)Miejscowość

Poznań

1.4.3.)Kod pocztowy

60-201

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

agnieszka.kalisz@odnpoznan.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.odnpoznan.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-066fac06-8717-4407-a371-e8331a6d936a

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00409349

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-27

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

210163-2026

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Postępowanie dofinansowane z Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, w ramach projektu: Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa zestawów edukacyjnych narzędzi informatycznych dla szkół – sprzętu specjalistycznego w ramach Projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa:
 Pakietów do konstruowania i montażu robotów – 28 szt.
 Pakietów robotów do nauki programowania typ 1 – 28 szt.
 Pakietów robotów do nauki programowania typ 2 – 21 szt.
 Pakietów robotów do nauki programowania typ 3 – 7 szt.
 Pakietów mikrokontrolerów – 28 szt.

3.9.)Główny kod CPV

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-03

4.2.)Okres realizacji zamówienia

49 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

part-AD Artur Dyrda

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5521594068

4.3.3.)Ulica

Grzechynia 768

4.3.4.)Miejscowość

Maków Podhalański

4.3.5.)Kod pocztowy

34-220

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

499710,62 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

441556-2026

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-23

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

499710,62 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39162110-9Sprzęt dydaktyczny
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
231 541 zł
Próbka: 47 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
80 693 zł433 530 zł
Rozstęp międzykwartylowy
352 837 zł
Źródło próbki
CPV 39162· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
80 693 zł
Mediana
231 541 zł
Górny kwartyl
433 530 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39162110-9 (Sprzęt dydaktyczny). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.