Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
16 013 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1dostawa przełącznika zarządzalnego PoE
    Wartość umowy
    5735 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2dostawa router - firewall
    Wartość umowy
    3386 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3dostawa przełącznika zarządzalnego
    Wartość umowy
    6892 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Cyberbezpieczny samorząd” Etap III

Zamawiający Gmina Krzemieniewo (Krzemieniewo, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „„Cyberbezpieczny samorząd” Etap III”, wybierając ofertę wykonawcy Atut Centrum Sp. z o.o. Łączna wartość umów: 16 013 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina KrzemieniewoKrzemieniewo, Wielkopolskieopublikowano 26 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
16 013 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    28 lipca 2026

    Termin ofert: 6 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 3 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Atut Centrum Sp. z o.o. za łącznie 16 013,13 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail