Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo - kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w ramach realizacji zadania pn.: „Rozbudowa i przebudowa SOSW w Płońsku”

Zamawiający Powiat Płoński (Płońsk, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo - kosztorysowej wraz z pełnieniem…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat PłońskiPłońsk, Mazowieckie (powiat Płoński →)opublikowano 26 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

POWIAT PŁOŃSKI

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130377712

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Płocka 39

1.4.2.)Miejscowość

Płońsk

1.4.3.)Kod pocztowy

09-100

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@powiat-plonski.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiat-plonski.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00408967

2.2.)Data ogłoszenia

2026-08-26

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00398977

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.3.8.Sposób oceny ofert Przed zmianą

Zamawiający przy wyborze najkorzystniejszej oferty, spośród ofert Wykonawców, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu zastosuje następujące kryteria: 1) Cena oferty – 60 % 2) Kwalifikacje i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia – 40% Informacja o sposobie oceny ofert. 1) Cena oferty 60 % - 60 pkt Ocena ofert w ww. kryterium będzie dokonywana wg poniższego wzoru: x 60 = ilość punktów w kryterium cena Kryterium oferty będzie rozpatrywane na podstawie ceny brutto za wykonanie przedmiotu zamówienia, podanej przez Wykonawcę w formularzu Oferty. Oferta z najniższą ceną otrzyma w tym kryterium maksymalnie 60 pkt. 2) Kwalifikacje i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia 40% - 40 pkt Ocenie podlegać będzie doświadczenie osób skierowanych do realizacji zamówienia zgodnie z załączonym do oferty „Wykazem osób” stanowiącym Załącznik Nr 7 do SWZ wg poniższej punktacji: 1. Projektant posiadający uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej może uzyskać maksymalnie 20 punktów za wykonanie projektu budowlanego w części dotyczącej branży konstrukcyjnej obejmującej swoim zakresem budowę, rozbudowę lub nadbudowę: a) ogólnodostępnych obiektów kulturalnych, budynków o charakterze edukacyjnym, budynków szpitali i zakładów opieki medycznej oraz budynków kultury fizycznej (budynków klasyfikowanych w pozycji 126 polskiej klasyfikacji obiektów budowlanych) lub b) budynku zbiorowego zamieszkania (budynków klasyfikowanych w pozycji 1130 polskiej klasyfikacji obiektów budowlanych) lub c) budynków biurowych (klasyfikowanych w pozycji 1120 polskiej klasyfikacji obiektów budowlanych) w następujący sposób: - wykonanie 0 dokumentacji - 0 pkt, - wykonanie 1 dokumentacji - 10 pkt, - wykonanie 2 dokumentacji - 20 pkt. 2. Projektant posiadający uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności architektonicznej może uzyskać maksymalnie 20 punktów za wykonanie projektu budowlanego w części dotyczącej branży architektonicznej obejmującej swoim zakresem budowę, rozbudowę lub nadbudowę: a) ogólnodostępnych obiektów kulturalnych, budynków o charakterze edukacyjnym, budynków szpitali i zakładów opieki medycznej oraz budynków kultury fizycznej (budynków klasyfikowanych w pozycji 126 polskiej klasyfikacji obiektów budowlanych) lub b) budynku zbiorowego zamieszkania (budynków klasyfikowanych w pozycji 1130 polskiej klasyfikacji obiektów budowlanych) lub c) budynków biurowych (klasyfikowanych w pozycji 1120 polskiej klasyfikacji obiektów budowlanych) w następujący sposób: - wykonanie 0 dokumentacji - 0 pkt, - wykonanie 1 dokumentacji - 10 pkt, - wykonanie 2 dokumentacji - 20 pkt. Doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia dotyczy okresu ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert. Po zmianie: Zamawiający przy wyborze najkorzystniejszej oferty, spośród ofert Wykonawców, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu zastosuje następujące kryteria: 1) Cena oferty – 60 % 2) Kwalifikacje i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia – 40% Informacja o sposobie oceny ofert. 1) Cena oferty 60 % - 60 pkt Ocena ofert w ww. kryterium będzie dokonywana wg poniższego wzoru: x 60 = ilość punktów w kryterium cena Kryterium oferty będzie rozpatrywane na podstawie ceny brutto za wykonanie przedmiotu zamówienia, podanej przez Wykonawcę w formularzu Oferty. Oferta z najniższą ceną otrzyma w tym kryterium maksymalnie 60 pkt. 2) Kwalifikacje i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia 40% - 40 pkt Ocenie podlegać będzie doświadczenie osób skierowanych do realizacji zamówienia zgodnie z załączonym do oferty „Wykazem osób” stanowiącym Załącznik Nr 7 do SWZ wg poniższej punktacji: 1. Projektant posiadający uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej może uzyskać maksymalnie 20 punktów za wykonanie projektu budowlanego w części dotyczącej branży konstrukcyjnej obejmującej swoim zakresem budowę, rozbudowę lub nadbudowę budynku użyteczności publicznej, na podstawie, której wartość powierzchni użytkowej budynku objętego dokumentacją wyniosła nie mniej niż 600,00 m2. w następujący sposób: - wykonanie 0 dokumentacji - 0 pkt, - wykonanie 1 dokumentacji - 10 pkt, - wykonanie 2 dokumentacji - 20 pkt. 2. Projektant posiadający uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności architektonicznej może uzyskać maksymalnie 20 punktów za wykonanie projektu budowlanego w części dotyczącej branży architektonicznej obejmującej swoim zakresem budowę, rozbudowę lub nadbudowę budynku użyteczności publicznej, na podstawie, której wartość powierzchni użytkowej budynku objętego dokumentacją wyniosła nie mniej niż 600,00 m2. w następujący sposób: - wykonanie 0 dokumentacji - 0 pkt, - wykonanie 1 dokumentacji - 10 pkt, - wykonanie 2 dokumentacji - 20 pkt. Doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia dotyczy okresu ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.4.Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą

1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: - nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust.1 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, - spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej: 1) w zakresie doświadczenia: Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeśli Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie wykonał co najmniej jedną usługę polegającą na opracowaniu dokumentacji projektowej obejmującej swoim zakresem budowę, rozbudowę lub nadbudowę: a) ogólnodostępnych obiektów kulturalnych, budynków o charakterze edukacyjnym, budynków szpitali i zakładów opieki medycznej oraz budynków kultury fizycznej (budynków klasyfikowanych w pozycji 126 polskiej klasyfikacji obiektów budowlanych) lub b) budynku zbiorowego zamieszkania (budynków klasyfikowanych w pozycji 1130 polskiej klasyfikacji obiektów budowlanych) lub c) budynków biurowych (klasyfikowanych w pozycji 1120 polskiej klasyfikacji obiektów budowlanych) na podstawie, której wartość powierzchni użytkowej w przypadku: a) budowy wynosiła min. 1.200,00 m2 b) w przypadku rozbudowy i nadbudowy wzrosła o min. 600,00 m2 2) w zakresie potencjału osobowego Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeśli Wykonawca wykaże (w Wykazie osób) , że dysponuje osobami, które będą uczestniczyć w wykonaniu zamówienia, posiadającymi odpowiednie kwalifikacje zawodowe, uprawnienia, doświadczenie i wykształcenie niezbędne do wykonania zamówienia, tj.: a) jedną osobą posiadającą uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej - lub odpowiadające im równoważne uprawnienia, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów prawa. b) jedną osobą posiadającą uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej - lub odpowiadające im równoważne uprawnienia, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów prawa. c) jedną osobą posiadającą uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń lub odpowiadające im równoważne uprawnienia, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów prawa. d) jedną osobą posiadającą uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń – lub odpowiadające im równoważne uprawnienia, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów prawa. e) jedną osobą posiadającą uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych bez ograniczeń – lub odpowiadające im równoważne uprawnienia, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów prawa. f) jedną osobą posiadającą uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności inżynieryjnej drogowej bez ograniczeń – lub odpowiadające im równoważne uprawnienia, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów prawa. Przez ww. uprawnienia Zamawiający rozumie uprawnienia nadane zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 524) oraz Rozporządzeniem Ministra Inwestycji i Rozwoju z dnia 29 kwietnia 2019 r. w sprawie przygotowania zawodowego do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 831) lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów. Zgodnie z art. 12a ustawy Prawo budowlane samodzielne funkcje techniczne w budownictwie, określone w art. 12 ust. 1 ustawy mogą również wykonywać osoby, których odpowiednie kwalifikacje zawodowe zostały uznane na zasadach określonych w przepisach odrębnych. Regulację odrębną stanowią przepisy ustawy z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 166) oraz art.20 a ust.1 ustawy z dnia 15 grudnia 2000 r. o samorządach zawodowych architektów oraz inżynierów budownictwa (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1783). 2. Osoba wskazana przez Wykonawcę w „Wykazie osób” musi brać udział w realizacji zamówienia. Zmiana tej osoby jest możliwa tylko w okolicznościach i na warunkach określonych we wzorze umowy. Zamawiający dopuszcza możliwość łączenia funkcji pod warunkiem spełnienia przez osobę łączącą funkcje warunków wymaganych dla poszczególnych funkcji. 3. Oceniając zdolność techniczną lub zawodową, Zamawiający może, na każdym etapie postępowania uznać, że Wykonawca nie posiada wymaganych zdolności, jeżeli posiadanie przez Wykonawcę sprzecznych interesów, w szczególności zaangażowanie zasobów zawodowych Wykonawcy w inne przedsięwzięcia gospodarcze Wykonawcy może mieć negatywny wpływ na realizację zamówienia. 4. Określając warunki udziału w postępowaniu w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej, Zamawiający stosuje poziomy zdolności określone w przepisach wydanych na podstawie art. 5 ust. 4 ustawy z dnia 5 sierpnia 2025r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych (Dz. U. poz. 1235 oraz z 2026 r. poz. 421), chyba że nie jest to możliwe ze względu na charakter zamówienia albo gdy dla danego przedmiotu zamówienia poziomy zdolności nie zostały określone, co zamawiający wskazał w SWZ lub innych dokumentach zamówienia. Na podstawie art. 112 ust. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający informuje, że nie określa poziomów zdolności technicznej lub zawodowej Wykonawcy, ponieważ nie jest to możliwe z uwagi na fakt, że dla niniejszego przedmiotu zamówienia poziomy zdolności nie zostały określone. Z uwagi na brak obowiązujących przepisów wykonawczych w zakresie określenia poziomów zdolności, Zamawiający do czasu wejścia w życie przepisów wykonawczych określających poziomy zdolności nie określa warunków udziału w postępowaniu z zastosowaniem poziomów zdolności. W odniesieniu do warunku dotyczącego zdolności technicznej lub zawodowej Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże minimalny poziom zdolności wymagany przez Zamawiającego w pkt 1 ppkt 1) ppkt 2). Po zmianie: 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: - nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust.1 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, - spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej: 1) w zakresie doświadczenia: Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeśli Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie wykonał co najmniej jedną usługę polegającą na opracowaniu dokumentacji projektowej obejmującej swoim zakresem budowę, rozbudowę lub nadbudowę budynku użyteczności publicznej, na podstawie, której wartość powierzchni użytkowej budynku objętego dokumentacją wyniosła nie mniej niż 600,00 m2. 2) w zakresie potencjału osobowego Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeśli Wykonawca wykaże (w Wykazie osób) , że dysponuje osobami, które będą uczestniczyć w wykonaniu zamówienia, posiadającymi odpowiednie kwalifikacje zawodowe, uprawnienia, doświadczenie i wykształcenie niezbędne do wykonania zamówienia, tj.: a) jedną osobą posiadającą uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej - lub odpowiadające im równoważne uprawnienia, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów prawa. b) jedną osobą posiadającą uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej - lub odpowiadające im równoważne uprawnienia, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów prawa. c) jedną osobą posiadającą uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń lub odpowiadające im równoważne uprawnienia, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów prawa. d) jedną osobą posiadającą uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń – lub odpowiadające im równoważne uprawnienia, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów prawa. e) jedną osobą posiadającą uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych bez ograniczeń – lub odpowiadające im równoważne uprawnienia, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów prawa. f) jedną osobą posiadającą uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności inżynieryjnej drogowej bez ograniczeń – lub odpowiadające im równoważne uprawnienia, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów prawa. Przez ww. uprawnienia Zamawiający rozumie uprawnienia nadane zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 524) oraz Rozporządzeniem Ministra Inwestycji i Rozwoju z dnia 29 kwietnia 2019 r. w sprawie przygotowania zawodowego do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 831) lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów. Zgodnie z art. 12a ustawy Prawo budowlane samodzielne funkcje techniczne w budownictwie, określone w art. 12 ust. 1 ustawy mogą również wykonywać osoby, których odpowiednie kwalifikacje zawodowe zostały uznane na zasadach określonych w przepisach odrębnych. Regulację odrębną stanowią przepisy ustawy z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 166) oraz art.20 a ust.1 ustawy z dnia 15 grudnia 2000 r. o samorządach zawodowych architektów oraz inżynierów budownictwa (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1783). 2. Osoba wskazana przez Wykonawcę w „Wykazie osób” musi brać udział w realizacji zamówienia. Zmiana tej osoby jest możliwa tylko w okolicznościach i na warunkach określonych we wzorze umowy. Zamawiający dopuszcza możliwość łączenia funkcji pod warunkiem spełnienia przez osobę łączącą funkcje warunków wymaganych dla poszczególnych funkcji. 3. Oceniając zdolność techniczną lub zawodową, Zamawiający może, na każdym etapie postępowania uznać, że Wykonawca nie posiada wymaganych zdolności, jeżeli posiadanie przez Wykonawcę sprzecznych interesów, w szczególności zaangażowanie zasobów zawodowych Wykonawcy w inne przedsięwzięcia gospodarcze Wykonawcy może mieć negatywny wpływ na realizację zamówienia. 4. Określając warunki udziału w postępowaniu w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej, Zamawiający stosuje poziomy zdolności określone w przepisach wydanych na podstawie art. 5 ust. 4 ustawy z dnia 5 sierpnia 2025r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych (Dz. U. poz. 1235 oraz z 2026 r. poz. 421), chyba że nie jest to możliwe ze względu na charakter zamówienia albo gdy dla danego przedmiotu zamówienia poziomy zdolności nie zostały określone, co zamawiający wskazał w SWZ lub innych dokumentach zamówienia. Na podstawie art. 112 ust. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający informuje, że nie określa poziomów zdolności technicznej lub zawodowej Wykonawcy, ponieważ nie jest to możliwe z uwagi na fakt, że dla niniejszego przedmiotu zamówienia poziomy zdolności nie zostały określone. Z uwagi na brak obowiązujących przepisów wykonawczych w zakresie określenia poziomów zdolności, Zamawiający do czasu wejścia w życie przepisów wykonawczych określających poziomy zdolności nie określa warunków udziału w postępowaniu z zastosowaniem poziomów zdolności. W odniesieniu do warunku dotyczącego zdolności technicznej lub zawodowej Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże minimalny poziom zdolności wymagany przez Zamawiającego w pkt 1 ppkt 1) ppkt 2).

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-08-27 10:00 Po zmianie: 2026-08-31 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-08-27 11:00 Po zmianie: 2026-08-31 11:00

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Płoński prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Płońsk.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.