Przebudowa łazienek w budynku mieszkalnym - socjalnym w Wieruszowie, ul. Warszawska
Zamawiający Przedsiębiorstwo Komunalne w Wieruszowie S.A. (Wieruszów, Łódzkie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Przebudowa łazienek w budynku mieszkalnym - socjalnym w Wieruszowie, ul. Warszawska”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie
26 sierpnia 2026
Termin ofert: 14 września 2026 11:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
26 sierpnia 2026
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE W WIERUSZOWIE SPÓŁKA AKCYJNA |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 250056923 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. bp. Stefana Bareły 13 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Wieruszów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 98-400 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL714 - Sieradzki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | pkomsa@poczta.onet.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | pkwieruszow.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego) |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00408853 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-08-26 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00408833 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IX - POZOSTAŁE INFORMACJE |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 9.1. | Informacje dodatkowe Przed zmianą | Zamawiający wykluczy z postępowania o udzielenie Zamówienia Wykonawców wobec których zachodzą przesłanki określone w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. Wykonawca może zostać wykluczony przez Zamawiającego na każdym etapie postępowania o udzielenie zamówienia. Po zmianie: Zamawiający wykluczy z postępowania o udzielenie Zamówienia Wykonawców wobec których zachodzą przesłanki określone w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. Wykonawca może zostać wykluczony przez Zamawiającego na każdym etapie postępowania o udzielenie zamówienia. Zamawiający informuje, że złożenie oferty musi być poprzedzone odbyciem wizji lokalnej. Zamawiający wyznacza termin wizji lokalnej w dniu: 3 września 2026 roku, godz. 12:00. Miejsce spotkania: siedziba Zamawiającego - Przedsiębiorstwo Komunalne w Wieruszowie Spółka Akcyjna, ul. b-pa St. Bareły 13, 98-400 Wieruszów W celu potwierdzenia udziału w wizji lokalnej przedstawiciel Wykonawcy winien podpisać się na liście obecności dostępnej na miejscu, podając nazwę i adres Wykonawcy, a także imię i nazwisko osoby reprezentującej Wykonawcę Zamawiający informuje, że w trakcie wizji lokalnej nie będzie udzielał odpowiedzi na pytania dotyczące treści SWZ, w tym opisu przedmiotu zamówienia. Złożenie oferty bez odbycia wizji lokalnej (tj. bez potwierdzenia obecności Wykonawcy na liście obecności) będzie skutkować odrzuceniem oferty. Koszty Wykonawcy związane z udziałem w wizji lokalnej ponosi Wykonawca. Zamawiający nie przewiduje sprawdzenia przez wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u zamawiającego. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.