Przebudowa skrzyżowania ul. Głowackiego i 3-go Maja w Sulejówku w ciągu drogi powiatowej nr 2284W
Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Mińsku Mazowieckim (Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa skrzyżowania ul. Głowackiego i 3-go Maja w Sulejówku w ciągu drogi powiatowej…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 637 394 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=12676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
23 marca 2026
Termin ofert: 9 kwietnia 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
15 maja 2026
3 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
26 sierpnia 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W MIŃSKU MAZOWIECKIM |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 711586700 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Warszawska 219 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Mińsk Mazowiecki |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 05-300 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL912 - Warszawski wschodni |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@zdpminskmaz.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://bip.powiatminski.pl/strona-47-zamowienia_publiczne.html |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-714ef86b-bd08-4365-a40b-4334b8e48033 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00408256 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-26 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00167068/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Przebudowa skrzyżowania ul. Głowackiego i 3-go Maja w Sulejówku w ciągu drogi powiatowej nr 2284W |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia jest | „Przebudowa skrzyżowania ul. Głowackiego i 3-go Maja w Sulejówku w ciągu drogi powiatowej nr 2284W” Zakres robót obejmuje m. in.: roboty rozbiórkowe, wykonanie ronda typu mini na skrzyżowaniu drogi powiatowej i drogi gminnej, wykonanie warstwy ścieralnej nawierzchni jezdni, wykonanie drogi dla pieszych, drogi dla pieszych i rowerów, wykonanie zjazdów na posesje, wykonanie oznakowania poziomego i pionowego, demontaż i wykonanie studzienek ściekowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 14 do SWZ – dokumentacja określająca przedmiot zamówienia. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45233128-2 - Roboty budowlane w zakresie rond |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45233140-2 - Roboty drogowe 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg 45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych 45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych 45233221-4 - Malowanie nawierzchi |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-05-06 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 80 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | P.W TAR-POL TOMASZ JAWORSKI |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 710403100 |
| 4.3.3.) | Ulica | Lipowa 2 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Targówka |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 05-300 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 382816,60 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00246739/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-07-24 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 382816,60 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).