Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Jednorazowa dostawa materiałów zużywalnych z podziałem na 3 części dla Grupy Badawczej Biobank

Zamawiający Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii (Wrocław, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Jednorazowa dostawa materiałów zużywalnych z podziałem na 3 części dla Grupy Badawczej…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 020671635

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Stabłowicka 147

1.4.2.)Miejscowość

Wrocław

1.4.3.)Kod pocztowy

54-066

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

monika.olszewska@port.lukasiewicz.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.port.org.pl/pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1d51deca-9555-4da6-b3ea-5b92d149b547

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00408241

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-26

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00283576

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Jednorazowa dostawa materiałów zużywalnych z podziałem na 3
części dla Grupy Badawczej Biobank

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pojemniki transportowe

3.9.)Główny kod CPV

38900000-4 - Różne przyrządy do badań lub testowania

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-07

4.2.)Okres realizacji zamówienia

15 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

BitBlue Frost Krzysztof i Justyna Chomiuk sp. j.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6381809166

4.3.4.)Miejscowość

Suszec

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

4142,64 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00345575/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-08

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

4142,64 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38900000-4Różne przyrządy do badań lub testow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38900000-4 (Różne przyrządy do badań lub testowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.