AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Świadczenie Usługi Polegającej Na Udostępnieniu Powierzchni Konferencyjno-eventowej Wraz Z niezbędną Infrastrukturą Techniczną, multimedialną, organizacyjną I obsługowąNaPotrzebyOrganizacjiKonferencji

Zamawiający Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii (Wrocław, Dolnośląskie) prowadzi postępowanie „Świadczenie Usługi Polegającej Na Udostępnieniu Powierzchni Konferencyjno-eventowej Wraz…”. Termin składania ofert upływa 7 września 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
7 września 2026, 10:00
3d 3h
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    28 sierpnia 2026

    Termin ofert: 7 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na udostępnieniu powierzchni konferencyjno-eventowej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, multimedialną, organizacyjną i obsługową na potrzeby organizacji konferencji, obejmujące salę konferencyjną, część wystawienniczą i cateringową, salę bankietową, taras oraz przestrzenie zewnętrzne.

  • 2

    ZakresOpcja może rozszerzyć przedmiot umowy o catering, a jej uruchomienie wymaga oświadczenia zamawiającego nie później niż 30 dni kalendarzowych przed planowanym dniem rozpoczęcia konferencji.

  • 3

    ZakresZamawiający przewiduje zaliczkę w wysokości 20% kwoty wynagrodzenia z tytułu udostępnienia przedmiotu najmu, płatną w terminie 30 dni od zawarcia umowy na podstawie faktury proforma.

  • 4

    ZakresZamówienie nie dopuszcza ofert częściowych, obejmuje opcję cateringu dla uczestników konferencji i trwa do 2027-05-22.

Kontekst Atlasu

  • Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 2,2 oferty na postępowanie przy 243 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 48% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 020671635

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Stabłowicka 147

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

54-066

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

malgorzata.sopanska@port.lukasiewicz.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.port.org.pl/pl/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność

badania naukowe i rozwojowe

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie Usługi Polegającej Na Udostępnieniu Powierzchni Konferencyjno-eventowej Wraz Z niezbędną Infrastrukturą Techniczną, multimedialną, organizacyjną I obsługowąNaPotrzebyOrganizacjiKonferencji

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a61eedcd-ebdf-4426-a119-4f053d0e3098

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00412888

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1366274

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

Komunikacja Wykonawcy z Zamawiającym oraz przekazywanie informacji,
oświadczeń, wniosków, zawiadomień i dokumentów odbywa się za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Komunikacja
miedzy zamawiającym a wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje przekazywane są w
formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy i formularza „Wyślij wiadomość”, dostępnej pod adresem
https://platformazakupowa.pl/pn/port lub poczty elektronicznej Zamawiającego wskazanej w pkt. 10.6 SWZ.

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Zamawiający, zgodnie z
Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji
oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie
zamówienia publicznego lub konkursie, określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na
platformazakupowa.pl, tj.:
1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s,
2) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja,
jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje,
3) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa, w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10.0,
4) włączona obsługa JavaScript,
5) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf,
6) Szyfrowanie na platformazakupowa.pl odbywa się za pomocą protokołu TLS 1.3.
7) Oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu
lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar.
8) Maksymalny rozmiar jednego pliku przesyłanego za pośrednictwem dedykowanych formularzy formularzy do: złożenia, zmiany,
wycofania oferty, wynosi 150MB, natomiast przy komunikacji wielkość pliku to maksymalnie 500 MB.
Wykonawca, przystępując do niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego:
1) Akceptuje warunki korzystania z platformazakupowa.pl określone w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej pod
linkiem https://platformazakupowa.pl/strona/regulamin w zakładce „Regulamin" oraz uznaje go za wiążący,
2) Zapoznał i stosuje się do Instrukcji składania ofert/wniosków dostępnej pod linkiem https://platformazakupowa.pl/strona/instrukcje.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

zgodnie z SWZ

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

DZ.271.151.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na udostępnieniu powierzchni konferencyjno-eventowej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, multimedialną, organizacyjną i obsługową na potrzeby organizacji Konferencji przez Polski Ośrodek Rozwoju Technologii PORT.
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 
a) udostępnienie powierzchni konferencyjno-eventowej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, multimedialną, organizacyjną i obsługową, udostępnienie sali konferencyjnej, sal i korytarzy dla części wystawienniczej i cateringowej, sali bankietowej, tarasu i przestrzeni zewnętrznych,
b) zapewnienie infrastruktury technicznej i multimedialnej,  
c) zapewnienie personelu obsługowego,  
d) zapewnienie cateringu dla uczestników konferencji (w ramach opcji)
e) umożliwienie Zamawiającemu prowadzenia działań promocyjnych, w szczególności ustawienia ścianek promocyjnych i roll-upów.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone
w załączniku nr 2 do SWZ – Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz w załączniku nr 3 do SWZ – wzorze umowy.

4.2.6.)Główny kod CPV

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zamawiający przewiduje skorzystanie z opcji w następującym zakresie:
Zamawiającemu, w ramach opcji, przysługuje możliwość rozszerzenia Przedmiotu Umowy o usługę zapewnienia cateringu dla uczestników w czasie trwania Konferencji, na zasadach i w zakresie określonych w dokumentach zamówienia, w szczególności w WOC, stanowiącym Załącznik nr 8 do wzoru Umowy, będącego Załącznikiem nr 3 do SWZ oraz w załączniku nr 2 do SWZ tj. OPZ.
W przypadku skorzystania z opcji Wykonawca będzie zobowiązany do zapewnienia cateringu w czasie trwania Konferencji, a z tytułu realizacji usługi objętej opcją przysługiwać mu będzie wynagrodzenie ustalone zgodnie z cenami wskazanymi w ofercie Wykonawcy oraz postanowieniami Umowy. Wykonanie opcji może nastąpić poprzez złożenie Wykonawcy przez Zamawiającego oświadczenia o skorzystaniu z opcji, w formie pisemnej lub elektronicznej, o której mowa w art. 78¹ Kodeksu cywilnego, nie później niż na 30 dni kalendarzowych przed planowanym dniem rozpoczęcia Konferencji.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-05-22

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

Oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 PZP, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 5 do SWZ. Jeżeli Wykonawca posiada certyfikat wykonawcy zamówień publicznych wydany zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych, może złożyć ten certyfikat zamiast podmiotowych środków dowodowych w zakresie okoliczności objętych certyfikacją, na wezwanie Zamawiającego o podmiotowe środki dowodowe.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.
W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w pkt. 7.1 SWZ, składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Tak

7.2.)Informacje na temat zaliczek

Zamawiający przewiduje udzielenie zaliczki na poczet wykonania zamówienia publicznego. W terminie 30 dni od dnia zawarcia Umowy Zamawiający zapłaci Wykonawcy zaliczkę na poczet wykonania zamówienia w wysokości 20% kwoty wynagrodzenia z tytułu udostępnienia Przedmiotu najmu, o której mowa w § 5 ust. 1 w załączniku nr 3 do SWZ tj. Wzorze Umowy. Podstawą zapłaty zaliczki będzie wystawiona przez Wykonawcę i dostarczona do Zamawiającego faktura proforma. Wykonawca po otrzymaniu zaliczki wystawi i doręczy Zamawiającemu fakturę zaliczkową dokumentującą płatność.

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

1. Wszystkie zmiany Umowy, jak również jednostronne oświadczenia woli jej dotyczące, mające na celu rozwiązanie Umowy (oświadczenie o odstąpieniu) wymagają zachowania formy pisemnej pod rygorem nieważności, chyba że Umowa stanowi inaczej.
2. Zakazuje się zmian postanowień Umowy, chyba że zachodzi co najmniej jedna z niżej wymienionych okoliczności oraz z zastrzeżeniem, iż zmiany te nie mogą powodować negatywnych skutków finansowych, jakościowych ani organizacyjnych dla Zamawiającego:
1) nastąpi działanie siły wyższej mającej bezpośredni wpływ na terminowość wykonania przedmiotu Umowy, powodujące zmianę terminu jej realizacji – w takim przypadku zmianie ulegną poszczególne postanowienia Umowy przewidujące wykonanie obowiązków przez Strony w określonym terminie, niemniej jednak maksymalnie o czas występowania siły wyższej;
2) nastąpią zmiany sposobu realizacji Umowy wynikające ze zmian w obowiązujących przepisach prawa – w takim przypadku zmianie ulegną odpowiednie postanowienia Umowy w zakresie wynikającym ze zmian przepisów;
3) nastąpi konieczność przesunięcia terminu organizacji Konferencji – w takim przypadku zmianie ulegnie w szczególności § 2 ust. 2;
4) nastąpi konieczność zmniejszenia zakresu Umowy, a tym samym wynagrodzenia, z przyczyn o obiektywnym charakterze lub istotnej zmiany okoliczności powodującej, że wykonanie całości lub części przedmiotu Umowy nie leży w interesie publicznym, czego nie można było przewidzieć w chwili jej zawarcia.
3. Strony, mając na uwadze art. 439 i nast. PZP, przewidują możliwość wprowadzenia zmiany wysokości wynagrodzenia należnego Wykonawcy, na zasadach określonych w paragrafie 11 ust. 3 ppkt 1-8) zał. nr 3 do SWZ tj. wzorze umowy, które nie zostały tu wpisane ze względu na ograniczona ilość znaków możliwą do wpisania w tym polu.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-07 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://platformazakupowa.pl/pn/port

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-07 10:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-06

8.5.)Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji

Tak

8.6.)Maksymalna liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do negocjacji

3

8.7)Kryteria oceny ofert, które zamawiający zamierza stosować w celu ograniczenia liczby wykonawców

Cena

Sekcja 9

Pozostałe informacje

  1. 1)
    Wypełniony i podpisany Formularz ofertowy - wzór druku formularza stanowi załącznik nr 1.1 do SWZ.
  2. 2)
    Wypełniony i podpisany Formularz wyceny - wzór druku formularza stanowi załącznik nr 1.2 do SWZ.
  3. 3)
    Wypełnione i podpisane oświadczenie, o którym mowa w pkt. 7.1. SWZ - wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 4 do SWZ.
  4. 4)
    W celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, Zamawiający żąda od Wykonawcy odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru.
    Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, o których mowa powyżej, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów.
  5. 5)
    Stosowne pełnomocnictwo(a) - w przypadku, gdy upoważnienie do podpisania oferty nie wynika bezpośrednio z właściwego rejestru (jeżeli dotyczy).
  6. 6)
    W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, dokument ustanawiający Pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie niniejszego zamówienia publicznego (jeżeli dotyczy).


    Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych
    w art. 108 ust. 1 ustawy PZP.
    Zamawiający nie przewiduje wykluczenia Wykonawcy na podstawie
    art. 109 ust. 1 ustawy PZP.
    Wykluczenie Wykonawcy następuje zgodnie z art. 111 ustawy PZP.
    Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawcę w przypadkach, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. Do Wykonawcy podlegającego wykluczeniu w tym zakresie, stosuje się art. 7 ust. 3 wspominanej ustawy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55120000-7Usługi hotelarskie w zakresie spotk…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 07.09.2026, 10:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55120000-7 (Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.