AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Remont drogi transportu rolnego w ramach zadania pn. „Pełcznica droga dojazdowa do gruntów rolnych”

Zamawiający Gmina Świebodzice (Świebodzice, Dolnośląskie) prowadzi postępowanie „Remont drogi transportu rolnego w ramach zadania pn. Pełcznica droga dojazdowa do…”. Termin składania ofert upływa 10 września 2026, 10:00. Planowany budżet: 241 060 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina ŚwiebodziceŚwiebodzice, Dolnośląskie (powiat Świdnicki →)opublikowano 26 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
241 060 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
10 września 2026, 10:00
3d 16h
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Gwarancja40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    26 sierpnia 2026

    Termin ofert: 10 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 10 września 2026 roku o godzinie 10:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Gwarancja 40%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Remont drogi transportu rolnego w ramach zadania pn. „Pełcznica droga dojazdowa do gruntów rolnych.

  • 4

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

  • 5

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 241 060,00 zł.

Kontekst Atlasu

  • Lokalny rynek tej branży: w województwie dolnośląskim postępowania przyciągały średnio 3,9 ofert, w całym kraju 4,6.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail