„Dostawa materiałów biurowych, gospodarczych, drobnego sprzętu i wyrobów medycznych, wyposażenia oraz wielorazowych narzędzi chirurgicznych laparoskopowych”
Zamawiający SP ZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie (Jaworzno, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa materiałów biurowych, gospodarczych, drobnego sprzętu i wyrobów medycznych,…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 287 878 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=935, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,2 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
10 wpisów- Ogłoszenie
09 maja 2025
Termin ofert: 26 maja 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
21 maja 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
15 lipca 2025
3 oferty7 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 sierpnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 sierpnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
19 września 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
19 września 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
25 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
26 sierpnia 2026
- Wykonanie umowy
26 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | SP ZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Dział Zamówień Publicznych |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 270641184 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Chełmońskiego 28 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Jaworzno |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 43-600 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL22B - Sosnowiecki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zampubl@szpital.jaworzno.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.szpital.jaworzno.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-b500a0f9-8dc2-4a81-837d-f37c476ec122 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00408228 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-26 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00224290 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | „Dostawa materiałów biurowych, gospodarczych, drobnego sprzętu i wyrobów medycznych, wyposażenia oraz wielorazowych narzędzi chirurgicznych laparoskopowych” |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Pakiet 1 - Materiały biurowe. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 30197400-0 - Gąbka do zwilżania znaczków 22816000-3 - Bloki papierowe 22816100-4 - Bloczki notatkowe 30192125-3 - Pisaki 30192150-7 - Datowniki 30192123-9 - Długopisy z końcówką z włókna 30192121-5 - Długopisy kulkowe 30197330-8 - Dziurkacze 30192800-9 - Etykiety samoprzylepne 30197220-4 - Spinacze do papieru 30192000-1 - Wyroby biurowe 30197100-7 - Zszywki, gwoździki z szerokim łebkiem, pinezki kreślarskie 30197320-5 - Zszywacze 22816200-5 - Zeszyty do stenografii 22850000-3 - Skoroszyty i podobne wyroby 22600000-6 - Tusz 22852100-8 - Okładki na akta 30192133-2 - Temperówki do ołówków 30145000-7 - Części i akcesoria maszyn liczących 30199230-1 - Koperty 30191140-7 - Akcesoria do identyfikacji osób 30141200-1 - Kalkulatory biurkowe 30192100-2 - Gumki 44174000-0 - Folia 30199110-4 - Kalka maszynowa 30197000-6 - Drobny sprzęt biurowy 30199792-8 - Kalendarze 30192910-3 - Folia lub taśma korekcyjna 30192900-0 - Przybory do korygowania 44617100-9 - Pudła kartonowe 30194000-5 - Przybory kreślarskie 30195400-6 - Tablice do wycierania na sucho lub akcesoria 30237430-2 - Markery 39241200-5 - Nożyczki 22816300-6 - Bloczki samoprzylepnych karteczek na notatki 30192130-1 - Ołówki 30192500-6 - Okładki przezroczyste 09211000-1 - Oleje smarowe i środki smarowe 30192111-2 - Poduszki z tuszem 30192340-6 - Taśmy do faksów 30192330-3 - Taśmy i bębny do kalkulatorów 30197321-2 - Usuwacz zszywek 30192350-9 - Taśmy do kas rejestrujących 22851000-0 - Skoroszyty 30199500-5 - Segregatory, pudełka na listy, pudełka do przechowywania i podobne wyroby 39541130-6 - Sznurek 30193200-0 - Korytka i organizatory na biurka 30195000-2 - Tablice |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-07-10 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2025-08-18 do 2026-08-18 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Grupa Biuro - LAND Sp. z o.o. Sp.k. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP: 6321843490 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Jaworzno |
| 4.3.6.) | Województwo | śląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 83488,39 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00325763/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-08-18 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 2 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Konieczność dokonania zwiększenia produktu |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Aneks nr 1 do umowy: |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 20,16 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 34387,39 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.