Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
4 364 129 zł
Umowa zawarta
30 lipca 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
11 ofertceny: 4 364 129 zł – 6 082 980 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

RDW w Puławach: Remont drogi wojewódzkiej nr 874 Zarzecze - Puławy - Kurów - Garbów - droga DK S17 Węzeł Jastków od km 21+050 do km 24+900

Zamawiający Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „RDW w Puławach: Remont drogi wojewódzkiej nr 874 Zarzecze - Puławy - Kurów - Garbów -…”, wybierając ofertę wykonawcy WOD-BUD Sp. z o.o. Wartość umowy: 4 364 129 zł. Złożono 11 ofert.

Zamawiający: Zarząd Dróg Wojewódzkich w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 26 sierpnia 2026
Wartość umowy
4 364 129 zł
Liczba ofert
11 ofert
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy WOD-BUD Sp. z o.o. (Kraśnik).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 4 364 129,47 zł (umowę zawarto 30 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 11 ofert; ceny wahały się od 4 364 129,47 zł do 6 082 979,76 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail