Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa, instalacja i uruchomienie 4 sztuk stołów operacyjnych oraz stołu operacyjnego przeziernego.

Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa, instalacja i uruchomienie 4 sztuk stołów operacyjnych oraz stołu operacyjnego…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 394 514 zł
Konkurencyjność
~5,2 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wykonanie umowyBieżące

    26 sierpnia 2026

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie

1.2.)Oddział zamawiającego

USK-2

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288900

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Al. Powstańców Wielkopolskich nr 72

1.4.2.)Miejscowość

Szczecin

1.4.3.)Kod pocztowy

70-111

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL424 - Miasto Szczecin

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

e.koladynska@usk2.szczecin.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.usk2.szczecin.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-409e74b4-fe62-44dd-a26a-d1110041319d

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00408085

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-26

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/S 236-814141

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Zwiększenie dostępności donowoczesnego leczenia onkologicznego w USK nr 2 PUM w Szczecinie, poprzez modernizację i zakup aparatury i wyposażenia.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa, instalacja i uruchomienie 4 sztuk stołów operacyjnych oraz stołu operacyjnego przeziernego.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu „Parametry wymagane” (zał. 2 do SWZ, zwany dalejrównież jako „FPW”), formularz ten winien bezwzględnie być złożony wraz z formularzem oferty (zał. 1 do SWZ, zwanydalej również jako „FO”).

3.9.)Główny kod CPV

33192230-3 - Stoły operacyjne

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu „Parametry wymagane” (zał. 2 do SWZ, zwany dalejrównież jako „FPW”), formularz ten winien bezwzględnie być złożony wraz z formularzem oferty (zał. 1 do SWZ, zwanydalej również jako „FO”).

3.9.)Główny kod CPV

33192230-3 - Stoły operacyjne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-29

4.2.)Okres realizacji zamówienia

120 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

MEDEN Sp. z o. o.

4.3.4.)Miejscowość

Parzniewice

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

2527968,98 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/S 021-069216

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-04-29

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

2527968,98 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33192230-3Stoły operacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
394 514 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
166 225 zł557 937 zł
Rozstęp międzykwartylowy
391 712 zł
Źródło próbki
CPV 33192· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
166 225 zł
Mediana
394 514 zł
Górny kwartyl
557 937 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczecin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33192230-3 (Stoły operacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.