Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
558 745 zł
Umowa zawarta
25 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 30 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 558 745 zł – 835 714 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi na przedmiot umowy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi powiatowej DP 3546S ul. Szkolnej w Raszczycach od skrzyżowania z ul. Poprzeczną do granicy powiatu

Zamawiający Zarząd Dróg, Inwestycji i Remontów Powiatu Rybnickiego (Rybnik, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi powiatowej DP 3546S ul. Szkolnej w Raszczycach od skrzyżowania z ul.…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Robót Drogowych sp. z o.o. Wartość umowy: 558 745 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Zarząd Dróg, Inwestycji i Remontów Powiatu RybnickiegoRybnik, Śląskieopublikowano 26 sierpnia 2026
Wartość umowy
558 745 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Robót Drogowych sp. z o.o. (Racibórz), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 558 745,05 zł (umowę zawarto 25 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 558 745,05 zł do 835 714,16 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail