Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 318 000 zł
Umowa zawarta
25 sierpnia 2026
Okres realizacji
16 miesiące
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 2 318 000 zł – 3 497 119 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa kompleksu sportowego ORLIK 2025 przy Szkole Podstawowej nr 7 im. ks. Stanisława Staszica w Jarosławiu

Zamawiający Gmina Miejska Jarosław (Jarosław, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa kompleksu sportowego ORLIK 2025 przy Szkole Podstawowej nr 7 im. ks. Stanisława…”, wybierając ofertę wykonawcy Arkadiusz Gagat Firma Handlowa „Solo”. Wartość umowy: 2 318 000 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina Miejska JarosławJarosław, Podkarpackie (powiat Jarosławski →)opublikowano 26 sierpnia 2026
Wartość umowy
2 318 000 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Arkadiusz Gagat Firma Handlowa „Solo” (Przeworsk), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 318 000,00 zł (umowę zawarto 25 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 2 318 000,00 zł do 3 497 119,30 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 16 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail