Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
KORYB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.· Puckmała firma
Wartość umowy
161 929 zł
Umowa zawarta
31 lipca 2026
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne dostawy ryb świeżych, mrożonych, wędzonych, marynat i przetworów rybnych do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie wraz z usługą transportu

Zamawiający Centralny Ośrodek Sportu z siedzibą w Warszawie, (00-449), ul. Łazienkowska 6A, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie (84-120) ul. Żeromskiego 52 (Władysławowo, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywne dostawy ryb świeżych, mrożonych, wędzonych, marynat i przetworów rybnych do…”, wybierając ofertę wykonawcy KORYB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. Wartość umowy: 161 929 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
161 929 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 lipca 2026

    Termin ofert: 31 lipca 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KORYB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. (Puck), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 161 928,65 zł (umowę zawarto 31 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail