Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
939 492 zł
Umowa zawarta
20 sierpnia 2026
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług ochrony obiektów dla Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem

Zamawiający Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem (Zakopane, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług ochrony obiektów dla Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodka Przygotowań…”, wybierając ofertę wykonawcy "OCHRONA JUWENTUS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 939 492 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
939 492 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 czerwca 2026

    Termin ofert: 13 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    05 września 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy "OCHRONA JUWENTUS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 939 492,45 zł (umowę zawarto 20 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail