Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
BFF MedFinance S.A.· Łódź
Wartość umowy
465 223 zł
Umowa zawarta
25 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 30 września 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 465 223 zł – 488 556 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Parametry techniczne40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa ambulansu medycznego typu „C” dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Radomsku

Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Radomsku (Radomsko, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa ambulansu medycznego typu „C” dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Radomsku”, wybierając ofertę wykonawcy BFF MedFinance S.A. Wartość umowy: 465 223 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
465 223 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BFF MedFinance S.A. (Łódź).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 465 223,31 zł (umowę zawarto 25 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 465 223,31 zł do 488 556,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Radomsku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000313420

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jagiellońska 36

1.5.2.)Miejscowość

Radomsko

1.5.3.)Kod pocztowy

97-500

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@szpital.biz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitalradomsko.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://szpital.logintrade.net/zapytania_email,236815,9c80ea275ce8e4bdc8cba5906f524608.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa ambulansu medycznego typu „C” dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Radomsku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c2989b0d-f76f-4010-be6e-50728c9d536e

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00407696

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00367278

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

784/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

382113,82 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

„Dostawa ambulansu medycznego typu "C" dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Radomsku" KOD CPV:34114121-3. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany jest w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia-parametry techniczne i wymogi. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymogi opisane w załączniku nr 1- parametry techniczne i wymogi. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik Nr 4 do SWZ. 3.Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych – jeden przedmiot zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

34114121-3 - Karetki

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

465223,31 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

488556,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

465223,31 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BFF MedFinance S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

000 036 1997

7.3.3)Ulica

ul. Kilińskiego 66

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

90-118

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

465223,31 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34114121-3Karetki
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
545 395 zł
Próbka: 103 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
298 690 zł1 068 291 zł
Rozstęp międzykwartylowy
769 601 zł
Źródło próbki
CPV 34114· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
298 690 zł
Mediana
545 395 zł
Górny kwartyl
1 068 291 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Radomsku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radomsko.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 465 223 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34114121-3 (Karetki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BFF MedFinance S.A. (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.