Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
76 480 zł
Umowa zawarta
25 sierpnia 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Zwiększona częstotliwość dostaw40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne dostawy pieczywa i wyrobów piekarniczych do obiektów Wrocławskiego Zespołu Żłobków.

Zamawiający Wrocławski Zespół Żłobków (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywne dostawy pieczywa i wyrobów piekarniczych do obiektów Wrocławskiego Zespołu…”, wybierając ofertę wykonawcy PHU BLUGEL ANGELIKA UCHAŃSKA. Wartość umowy: 76 480 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Wrocławski Zespół ŻłobkówWrocław, Dolnośląskieopublikowano 26 sierpnia 2026
Wartość umowy
76 480 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    05 sierpnia 2026

    Termin ofert: 13 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PHU BLUGEL ANGELIKA UCHAŃSKA (DŁUGOŁĘKA).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 76 479,75 zł (umowę zawarto 25 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wrocławski Zespół Żłobków

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 021545051

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Fabryczna 15

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

53-609

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.)Numer telefonu

07171862

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@wzz.wroc.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.wzz.wroc.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://asystent.postepowania.pl/org/wroclawski-zespol-zlobkow/postepowania/2258

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Opieka nad dziećmi do lat 3

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywne dostawy pieczywa i wyrobów piekarniczych do obiektów
Wrocławskiego Zespołu Żłobków.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0764eb2c-aa38-49f8-a9d8-d440e4aa32d8

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00407618

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00035561/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.13 Dostawa pieczywa do obiektów WZŻ.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00378864

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

Znak postępowania: WZŻ.DZP/29/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

72296,63 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pieczywa i wyrobów piekarniczych do obiektów Wrocławskiego Zespołu Żłobków. CPV (Wspólny Słownik Zamówień)
1) 15810000-9 pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie.
Szczegółowy zakres zamówienia określa:
1) Formularz asortymentowo – cenowy – (załącznik nr 2),
2) Orientacyjny podział asortymentu dla poszczególnych żłobków zawiera (załącznik nr 3),
3) Wykaz żłobków wraz z danymi kontaktowymi i osobami uprawnionymi do odbioru – (załącznik nr 4),
4) Wzór umowy - (załącznik nr 5).

4.5.3.)Główny kod CPV

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

76479,75 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

76479,75 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

76479,75 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PHU BLUGEL ANGELIKA UCHAŃSKA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

ANGELIKA UCHAŃSKA PHU „BLUGEL” UL. WROCŁAWSKA 33D, HALA F, 55-095 DŁUGOŁĘKA

7.3.3)Ulica

ul. WROCŁAWSKA 33D, HALA F

7.3.4)Miejscowość

DŁUGOŁĘKA

7.3.5)Kod pocztowy

55-095

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

76479,75 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15810000-9Pieczywo, świeże wyroby piekarskie…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
268 651 zł
Próbka: 65 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
188 070 zł434 417 zł
Rozstęp międzykwartylowy
246 347 zł
Źródło próbki
CPV 15810000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
188 070 zł
Mediana
268 651 zł
Górny kwartyl
434 417 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wrocławski Zespół Żłobków prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 76 480 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15810000-9 (Pieczywo. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PHU BLUGEL ANGELIKA UCHAŃSKA (DŁUGOŁĘKA). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.