Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

ROZBUDOWA MACIERZY DYSKOWEJ NETAPP

Zamawiający Województwo Świętokrzyskie - Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego (Kielce, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „ROZBUDOWA MACIERZY DYSKOWEJ NETAPP”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 547 477 zł
Konkurencyjność
~5,7 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Województwo Świętokrzyskie - Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291009337

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

al. IX Wieków Kielc 3

1.4.2.)Miejscowość

Kielce

1.4.3.)Kod pocztowy

25-516

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.4.7.)Numer telefonu

41 395-16-60

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad.marszalkowski@sejmik.kielce.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.swietokrzyskie.pro

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0e7f631c-78f4-457b-bec3-6618c5c75c01

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00407547

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-26

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00253320

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

ROZBUDOWA MACIERZY DYSKOWEJ NETAPP

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa posiadanej przez Zamawiającego macierzy dyskowej flash Netapp AFF A200, przy zachowaniu obecnie funkcjonujących zasobów udostępnionych przez przedmiotowe urządzenie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ.
3. Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia spełniał wszystkie wymagania określone w SWZ, był fabrycznie nowy, kompletny, z odpowiednim oprogramowaniem, posiadał wymagane atesty i certyfikaty oraz nie będzie wymagać żadnych dodatkowych nakładów i jest gotowy do pracy.
4. Rozliczenia między zamawiającym i wykonawcą prowadzone będą w złotych polskich.
5. Projektowane postanowienia umowy, zawarte zostały w Dodatku nr 4 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

30233141-1 - Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-29

4.2.)Okres realizacji zamówienia

45 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

EXACOMP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5223274731

4.3.3.)Ulica

ul. Powstańców Śląskich

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

01-355

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

233700,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00330134/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-13

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

233700,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30233141-1Nadmiarowa macierz niezależnych dys…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
547 477 zł
Próbka: 18 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
323 125 zł930 153 zł
Rozstęp międzykwartylowy
607 028 zł
Źródło próbki
CPV 30233141· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
323 125 zł
Mediana
547 477 zł
Górny kwartyl
930 153 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.