Dostawa kontenerowego mobilnego systemu dezynfekcji wody metodą ozonowania.
Zamawiający Gmina Trzebinia (Trzebinia, Małopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa kontenerowego mobilnego systemu dezynfekcji wody metodą ozonowania”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
21 lipca 2026
Termin ofert: 30 lipca 2026 10:30Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
26 sierpnia 2026
6 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
26 sierpnia 2026
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Trzebinia |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 276258032 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Marszałka Piłsudskiego 14 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Trzebinia |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 32-540 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL21A - Oświęcimski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 32 7111045, 32 7111046 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@um.trzebinia.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.trzebinia.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00407448 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-08-26 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o wyniku postępowania |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00407370 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VI - OFERTY |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 6.1. | Liczba otrzymanych ofert lub wniosków Przed zmianą | 6 Po zmianie: 5 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 6.1.6. | Liczba ofert odrzuconych Przed zmianą | 0 Po zmianie: 1 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.