Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Opracowanie projektu budowlanego przebudowy i adaptacji do nowych funkcji Hali Starej Warzelni, wraz z budową przewiązki i klatki schodowej”

Zamawiający Kopalnia Soli Bochnia sp. z o. o. (Bochnia, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Opracowanie projektu budowlanego przebudowy i adaptacji do nowych funkcji Hali Starej…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Kopalnia Soli Bochnia sp. z o. o.Bochnia, Małopolskie (powiat Bocheński →)opublikowano 26 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 259 000 zł
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Kopalnia Soli Bochnia sp. z o. o.

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000867845

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Campi 15

1.4.2.)Miejscowość

Bochnia

1.4.3.)Kod pocztowy

32-700

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.4.7.)Numer telefonu

14 61 52 412

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@kopalnia-bochnia.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kopalnia-bochnia.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c0d04083-6209-4cf6-962b-6e022c5bfb82

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00407387

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-26

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00081106

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

FENX.07.01. Infrastruktura kultury i turystyki kulturowej

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

„Opracowanie projektu budowlanego przebudowy i adaptacji do nowych funkcji Hali Starej Warzelni, wraz z budową przewiązki i klatki schodowej”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Opracowanie projektu budowlanego przebudowy i adaptacji do nowych funkcji Hali Starej Warzelni, wraz z budową przewiązki i klatki schodowej”

3.9.)Główny kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

3.10.)Dodatkowy kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-07

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2025-03-07 do 2025-09-10

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ARP Manecki sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

PL6762574406

4.3.3.)Ulica

Wielopole 18B

4.3.4.)Miejscowość

Kraków

4.3.5.)Kod pocztowy

31-072

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

153750,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00406354/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-09-09

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

2

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zmiana treści umowy w zakresie zgodności zapisów SWZ, w zakresie dopuszczalności zmiany umowy, uwzględniając art.455 ust. 1.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

1. Aneksem wprowadzono zmianę treści par. 13 Umowy, w nowym brzmieniu.
2. Dotychczasowy par. 13 Umowy stał się par. 14 Umowy.
Pozostałe zapisy Umowy bez zmian.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.4.2.)Numer zmiany

2

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zmiana wynika ze zmiany miejsca włączenia łącznika do HSW , konieczności ponownych uzgodnień z konserwatorem i akceptacji rozwiązań projektowych przez WUOZ w Krakowie, a także ze względu na wykonanie dodatkowych prac, w szczególności proj. instalacji fotowoltaicznej, zieleni, zbiornika wód opadowych.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Zmiana dotyczy par. 2 ust. 1 Umowy, który otrzymał nowe brzmienie. Stronu ustalają, że iż przedmiot umowy zostanie wykonany z następujących terminach:
1/ do dnia 31 lipca 2025 r. wykonawca wykona zakres dokumentacji określony w par. 1 ust. 3 lit a)-d) i l)-M)
2/ do dnia 30 września 2025 r. wykonawca wykona zakres dokumentacji określony w par. 1 ust. 3 lit. e)-k) i n)-o).

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

153750,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71220000-6Usługi projektowania architektonicz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
259 000 zł
Próbka: 103 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
159 820 zł459 319 zł
Rozstęp międzykwartylowy
299 499 zł
Źródło próbki
CPV 71220000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
159 820 zł
Mediana
259 000 zł
Górny kwartyl
459 319 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Kopalnia Soli Bochnia sp. z o. o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bochnia.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71220000-6 (Usługi projektowania architektonicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.