Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wykonanie świadectw charakterystyki energetycznej lokali zarządzanych przez Zarząd Zasobu Komunalnego.

Zamawiający Zarząd Zasobu Komunalnego (Wrocław, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonanie świadectw charakterystyki energetycznej lokali zarządzanych przez Zarząd Zasobu…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zarząd Zasobu KomunalnegoWrocław, Dolnośląskieopublikowano 26 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 240 000 zł
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 932671448

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. św. Elżbiety 3

1.4.2.)Miejscowość

Wrocław

1.4.3.)Kod pocztowy

50-111

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@zzk.wroc.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

bip.zzk.wroc.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-53163ab6-c8a8-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00407313

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-26

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00147386

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Wykonanie świadectw charakterystyki energetycznej lokali zarządzanych przez Zarząd Zasobu Komunalnego.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie świadectw charakterystyki energetycznej 300 lokali zarządzanych przez Zarząd Zasobu Komunalnego. Zakres usług obejmuje m.in.: 1) wyznaczanie wskaźników rocznego zapotrzebowania na energię EP, EK i EU, 2) wyznaczanie rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną dla systemów technicznych Qp, 3) wyznaczanie rocznego zapotrzebowania na energię końcową dostarczaną do budynku dla systemów technicznych Qk, 4) wyznaczanie rocznego zapotrzebowania na energię użytkową Qu w budynku i lokalu mieszkalnym lub części budynku stanowiącej samodzielną całość techniczno-użytkową, 5) wyznaczanie jednostkowej wielkości emisji CO2, 6) wyznaczanie obliczeniowej rocznej ilości zużywanego nośnika energii lub energii, 7) wykonanie świadectw charakterystyki energetycznej.

3.9.)Główny kod CPV

71314300-5 - Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-05-11

4.2.)Okres realizacji zamówienia

10 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ASIG Igor Kwiatkowski

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

361807384

4.3.3.)Ulica

Kosynierów Gdyńskich 67/2

4.3.4.)Miejscowość

Wrocław

4.3.5.)Kod pocztowy

51-686

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

39900 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/BZP 00211118/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-02-11

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

zwiększenie wykonywanych świadectw energetycznych lokali

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

zwiększenie wynagrodzenia Wykonawcy

5.4.6.)Wartość zmiany

3990,00

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

43890,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71314300-5Usługi doradcze w zakresie wydajnoś…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
240 000 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
138 150 zł1 007 928 zł
Rozstęp międzykwartylowy
869 777 zł
Źródło próbki
CPV 71314· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
138 150 zł
Mediana
240 000 zł
Górny kwartyl
1 007 928 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Zasobu Komunalnego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71314300-5 (Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.