Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 578 771 zł
Umowa zawarta
17 sierpnia 2026
Okres realizacji
41 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 1 578 771 zł – 1 866 606 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji35%Kryterium społeczne5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont i przebudowa targowiska przy ul. Władysława Skoczylasa we Wrocławiu.

Zamawiający Zarząd Zasobu Komunalnego (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont i przebudowa targowiska przy ul. Władysława Skoczylasa we Wrocławiu”, wybierając ofertę wykonawcy TOMGA Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 578 771 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Zarząd Zasobu KomunalnegoWrocław, Dolnośląskieopublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
1 578 771 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 lipca 2026

    Termin ofert: 24 lipca 2026 11:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TOMGA Sp. z o.o. (Kamień), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 578 771,29 zł (umowę zawarto 17 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 1 578 771,29 zł do 1 866 606,42 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 41 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 932671448

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. św. Elżbiety 3

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

50-111

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@zzk.wroc.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

bip.zzk.wroc.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zzk-wroc.logintrade.net/zapytania_email,235491,ee4fd171fcdd306dac2aa900a155d4cd.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Budownictwo i obiekty komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont i przebudowa targowiska przy ul. Władysława Skoczylasa we Wrocławiu.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-919e9aed-4840-4cb8-a3f2-e315de9cd5ec

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00414639

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00058303/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.54 Remont i przebudowa targowiska przy ul. Skoczylasa we Wrocławiu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00331721

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZZK - NZ/241/3408/71/26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

2064182,80 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m.in:
Część I realizacji – roboty budowlane i wykonanie zieleni, w tym m.in.:
1) roboty rozbiórkowe i demontaże istniejących nawierzchni, elementów małej architektury, elementów sieci infrastruktury technicznej, usuniecie gruzu i odpadów,
2) budowę i odtworzenie różnych nawierzchni,
3) wykonanie zjazdu z drogi, organizacja ruchu zastępczego,
4) dostawę i montaż elementów małej architektury, w tym kontenera socjalnego z częścią sanitarną,
5) wykonanie instalacji zasilającej oraz oświetlenia terenu,
6) wykonanie instalacji odwodnienia terenu, kanalizacji deszczowej wraz
z przyłączem,
7) wykonanie przyłącza wodociągowego i przyłącza kanalizacji sanitarnej,
8) prowadzenie badań archeologicznych zgodnie z Decyzją Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków nr 2121/2022 z dnia
23 września 2022 r. pozwolenie na prowadzenie badań archeologicznych,
9) zagospodarowanie terenów zielonych: wycinki, wykonanie nowej zieleni (nasadzenia, założenie ogrodów deszczowych).
Część II realizacji – 36 -miesięczna pielęgnacja zieleni wykonanej w ramach Części I realizacji (zwana dalej „pielęgnacją zieleni”).

4.5.3.)Główny kod CPV

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

45000000-7 - Roboty budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1578771,29 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1866606,42 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1578771,29 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TOMGA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8952034105

7.3.3)Ulica

Brylantowa 2-6

7.3.4)Miejscowość

Kamień

7.3.5)Kod pocztowy

55-095

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1578771,29 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

41 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Termin realizacji zamówienia:
1) Część I realizacji - roboty budowlane, wykonanie zieleni: do 5 miesięcy od dnia zawarcia umowy, zgodnie z Harmonogramem rzeczowo – terminowo – finansowym,
2) Część II realizacji - pielęgnacja zieleni wykonanej w ramach Części I realizacji: przez 36 miesięcy od dnia następnego po dniu odbioru końcowego robót budowlanych i wykonania zieleni, zgodnie z Harmonogramem pielęgnacji zieleni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45111291-4Roboty w zakresie zagospodarowania…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
300 000 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
206 895 zł426 469 zł
Rozstęp międzykwartylowy
219 574 zł
Źródło próbki
CPV 45111291· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
206 895 zł
Mediana
300 000 zł
Górny kwartyl
426 469 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Zasobu Komunalnego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 578 771 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45111291-4 (Roboty w zakresie zagospodarowania terenu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TOMGA Sp. z o.o. (Kamień). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.